Zpracování textilu - jednoduchá manuální práce Šťáhlavy

  • Místo pracoviště: Šťáhlavy (okres Plzeň-město)
  • Zadavatel: Hofmann Wizard s.r.o. Plzeň
    Prešovská 4
    301 00 Plzeň
  • Odpovědná osoba: Lucie Zlatohlávková
ID: 1546457 značka: A5678 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

* spolehlivost, zodpovědnost
* základní znalost práce na počítači
* schopnost práce ve dvousměnném provozu

Nabídka

* mzdu až 22.700 Kč + variabilní složka
* dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny se střídají vždy po týdnu)
* 5 týdnů dovolené
* příplatky dle zákoníku práce
* pravidelný výplatní termín
* práci v moderním prostředí

Pracovní náplň

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta, společnost zabývající se zpracováním vráceného zboží (především textilu), aktuálně hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na nenáročnou manuální práci.

Náplň práce:
* manipulace s vráceným zbožím
* kontrola zboží
* práce se skenerem
* balení zboží

Kontakt - zadavatel pozice

Hofmann Wizard s.r.o. Plzeň Prešovská 4 301 00 Plzeň

Odpovědná osoba: Lucie Zlatohlávková Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.