Nástup do kmene, jednoduchá práce - Operátor, Seřizovač Volduchy

  • Plat: 27000 - 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Volduchy
  • Zadavatel: Comac jobs Nový Jičín
  • Odpovědná osoba: Bc. Michaela Dunková
ID: 1547589 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

* zkušenosti z výrobního prostředí, nejlépe s obsluhou strojního zařízení
* výborný zdravotní stav
* ochota pracovat na směny (12hodinové směny, ranní + odpolední, 4směnný provoz)
* zodpovědný přístup k práci, pečlivost

Nabídka

* nástup ihned do kmene společnosti
* nástupní mzda 27.700,- Kč + příplatky a odměny, po zaškolení až 33.700,- Kč
* práce na hlavní pracovní poměr
* příspěvek na dojíždění
* stravenky
* až 26 dní dovolené
* propracovaný systém benefitů (Multisport karta, příspěvek na penzijní či životní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify, odměny za životní a pracovní výročí...)

Pracovní náplň

* obsluha přiděleného strojního zařízení
* kontrola kvality
* základní úprava výrobních parametrů
* materiálové zásobování

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Nový Jičín

Odpovědná osoba: Bc. Michaela Dunková Mobil: +420 722 904 782

Adresa:
Lužická 1237/29
Nový Jičín

aktivní nabídka
Volduchy (okres Rokycany)
Import
MANPOWER, s.r.o.
BORGERS CS spol. s r. o.