Lisař/ka - lehká práce - nástup ihned! Turnov

  • Plat: 22800 - 25000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Turnov (okres Semily)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec
  • Odpovědná osoba: Veronika Mervová
ID: 1551843 značka: coors lis Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

- Pečlivost
- Samostatnost
- Zručnost

- Měsíční výdělek našich lisařů a lisařek se pohybuje ve výši 22 800 Kč
- Možnost ubytování ZDARMA v Liberci
- Týden dovolené navíc
- Stravenkový paušál v hodnotě 71 Kč za odpracovanou směnu
- Odměna za doporučeného kamaráda ve výši 10 000 Kč
- 13. plat
- Možnost přesčasů

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

Pracovní náplň

Turnovský závod, který je současně největší světový výrobce umělé keramiky, hledá nové posily na pozici lisař/ka. Neváhejte, kontaktujte nás a můžete nastoupit ihned! Čeká na Vás jednoduchá práce a příjemný kolektiv.

NENÁROČNÁ PRÁCE! O CO JDE?

Vaši budoucí práce bude obsluha stroje a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu. Součástí práce je je příprava materiálu a manipulace s výrobky. Práce se vykonává ve třísměnném provozu

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na +420 725 828 601.

Kontakt - zadavatel pozice

ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec

Odpovědná osoba: Veronika Mervová Telefon: 725828601 Mobil: +420725828601

Adresa:
Kostelní 11/3
460 01 Liberec 1

Co o sobě říká společnost ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec ?

ProJobEU není jen další z řady personálních agentur, jejichž ambicí je růst a zaujmout své statické místo na trhu. Jsme tu proto, abychom využili naše dlouholeté zkušenosti v personální oblasti. Právě tyto zkušenosti chceme zúročit a nabídnout lidem stabilní práci, jenž by naplňovala jejich představy a zlepšila jim život. Našim hlavním cílem je nabízet seriózní pracovní nabídky, vytvářet vhodné prostředí pro spokojenost zaměstnanců a v poslední řadě i neustálou péči. Každý jeden zaměstnanec bude cítit z naší strany profesionální přístup a maximální podporu, čehož je naše srdce v logu.

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,
Turnov (okres Semily)
KAMAX s.r.o.
30000 - 35000 Kč za měsíc
26150 - 28000 Kč za měsíc
Možnost ubytování