Koordinační, projektový a programový pracovník (11-2022) Praha

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Vysokoškolské - bakalářské
  • Zadavatel: Ředitelství silnic a dálnic ČR
ID: 1632531 Aktualizováno před 2 dny

Pracovní nabídka

Pracoviště-lokalita
Oddělení strategie a inovace, Čerčanská 18, Praha 4

Čím se u nás budete zabývat
Zajímá Vás práce s daty a chcete se podílet na strategickém řízení velkého podniku? Komunikační technologie Vám nejsou cizí a dokážete ostatní přesvědčit o svých myšlenkách a nápadech? Možná hledáme právě Vás.

Do Oddělení strategie a inovace hledáme novou posilu, jejíž náplní práce bude mimo jiné příprava a vyhodnocení firemní strategie, spolupráce na strategických projektech společnosti a další. S týmem kolegů se budete také podílet na postupném rozvoji digitalizace a implementaci inovačních myšlenek do celé organizace.

Co od Vás očekáváme
 ●  Minimálně středoškolské vzdělání nejlépe technického směru, vysokoškolské vzdělání výhodou
 ●  Komunikační dovednosti, flexibilitu a chuť učit se nové věci
 ●  Aktivní a kreativní přístup, pečlivost a sebereflexe
 ●  Schopnost samostatně plnit úkoly
 ●  Znalost programů Microsoft Office
 ●  Angličtina na komunikační úrovni
 ●  ŘP skupiny B výhodou
 ●  Trestní bezúhonnost

Co nabízíme
 ●  Možnost spolupráce se specialisty v oboru
 ●  Podílení se na inovačních projektech společnosti
 ●  Další vzdělávání a osobní rozvoj (školení, konference, …)
 ●  Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, bezplatná výuka angličtiny, benefitní karta Gallery Beta či penzijní připojištění, bezplatné parkování v docházkové vzdálenosti od pracoviště, zvýhodněná Multisport karta, mobilní telefon, notebook, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)
 ●  Pružnou pracovní dobu, která Vám umožní sladění osobního života s pracovním

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky
12. platová třída dle NV ČR č. 531/2021 Sb., kterým se mění NV 341/2017, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, možnost osobního příplatku a odměn v návaznosti na osobní pracovní výkon.
Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr). Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Kontakt - zadavatel pozice

Ředitelství silnic a dálnic ČR

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Na Pankráci 56
Praha 4
145 05

Ředitelství silnic a dálnic ČR
Praha
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Koordinační, projektový a programový pracovník (11-2022).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.