Obchodník pro firemní klientelu - Praha

  • Plat: 36000 - 60000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: PTM - Marketing s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Iveta Hermanová
ID: 1633573 Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

Nevyžadujeme znalosti z oboru. Určitě je ale potřeba nadšení a chuť pracovat v oblasti investic a marketingu, a hlavně ochota učit se novým věcem, abys dokázal/a snadno proniknout do detailů naší profese.
Protože budeš denně v kontaktu se zákazníky, měl/a bys mít dobré komunikační dovednosti. Důležitá je také schopnost porozumění psaného textu, abys dokázal/a zákazníkům naše služby správně vysvětlit.
Předchozí praxe v oblasti obchodu je výhodou, ale jak už jsme psali výše, vše Tě rádi naučíme.

Nabídka

Dostaneš možnost prodávat služby té nejvyšší možné kvality, které jsou navíc prověřené řadou zkušeností a podložené skvělými referencemi z reálných projektů.
Nemusíš se bát, že bychom Tě někdy nechali ve štychu. Naši zkušení obchodníci Tě ve všem zaškolí

Pracovní náplň

Tvým denním chlebem bude akviziční obchod. Budeš v naší databázi vyhledávat vhodné zákazníky, kteří mají potenciál využít naše služby. K dispozici budeš mít veškeré potřebné informace, abys situaci zákazníků dobře porozuměl/a a také skvělé reference.
O své zákazníky se náležitě staráme. Díky tomu se můžeme pochlubit stovkami úspěšných projektů a řadou zákazníků, kteří s námi rádi spolupráci udržují. Ty nám s jejich péčí budeš pomáhat - budeš naše zákazníky informovat o novinkách z oboru a o dalších možnostech spolupráce.

Poznámka

Jak se říká - jistota je jistota. Nabízíme stabilní práci, která nepodléhá žádným krizím ani pandemiím. Nejen, že získáš možnost pomáhat lidem ve svém okolí, ale také se naučíš, jak mít perfektně pod kontrolou své finance a toto know-how budeš moci předávat dále našim klientům.

Zní Ti taková práce lákavě? Pak směle pokračuj ve čtení a dozvíš se, co konkrétně Tě u nás čeká a nemine.

Kontakt - zadavatel pozice

PTM - Marketing s.r.o.

Odpovědná osoba: Iveta Hermanová Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Korunní 810/104
Praha
101 00

Praha
PTM - Marketing s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc
Praha
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Obchodník pro firemní klientelu - Praha.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.