Skladník/Manipulant - pohodová práce vhodná také pro OZP/OZZ! Ostrava

  • Plat: 19000 - 28000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: RIGHT INDICADA s.r.o.
  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Right Indicada s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Michaela Siekierová
ID: 1656460 značka: #535-38 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Hledáme pro českého výrobce a dodavatele potravinářských výrobků do obchodů i gastronomie. Budete tak pracovat v provozu, kde se pracuje s potravinami. Místo pracoviště: Ostrava Svinov.
Co bychom od Vás potřebovali?
 ●  potravinářský průkaz podmínkou, nebo ochota si ho zařídit (lze si ho nechat vystavit na počkání),
 ●  řidičský průkaz sk. B.

Nabídka

Co Vám můžeme nabídnout?
 ●  základní mzda 21 000,- Kč
 ●  osobní ohodnocení až do výše 5 000,-Kč,
 ●  dotované jídlo - obědy budete mít za 40,-Kč,
 ●  možnost nakoupit jídlo za nákupní ceny, můžete ušetřit i 3 000 Kč rodinného rozpočtu,
 ●  ranní a odpolední směny (6-14, 14-22 hod), volné víkendy,
 ●  čisté prostředí.

Pracovní náplň

Co bude Vaší pracovní náplní?
Vaším úkolem bude naskladňování, vyskladňování, manipulace s produkty a potravinami.
Nabídka je pro OZP/OZZ, není podmínkou.

Poznámka

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Do 24 hodin se vám ozveme!
Nebo taky můžete zavolat na zobrazit tel. číslo.

Kontakt - zadavatel pozice

Right Indicada s.r.o.

Odpovědná osoba: Michaela Siekierová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Denisova 639/2
Ostrava
70300

Ostrava
16000 - 20000 Kč za měsíc