Írsko- práca v mäsozávode. Mesačná čistá mzda až do 2600€ Granagh

  • Plat: 11,30 - 16,95 EUR za hodinu (Mzda je vyplácaná týždenne na írsky bankový účet.)
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Kontrakt
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Náš klient sa zaoberá spracovaním hovädzieho a jahňacieho mäsa.
  • Místo pracoviště: Granagh (Zahraničí - ostatní)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Universal Consulting s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Universal Consulting Team
ID: 1660107 Aktualizováno před 2 dny

Požadujeme

nemusíte mať prax
vieme umiestniť mužov vo veku 18-45 rokov
fyzická zdatnosť
čistý výpis z registra trestov
záujem o dlhodobú spoluprácu

Nabídka

Pre nášho dlhoročného klienta v Írsku hľadáme nových zamestnancov do mäsozávodu. Vieme umiestniť mužov vo veku 18-45 rokov.

Pracuje sa na írsku pracovnú zmluvu priamo pre zamestnávateľa, nie agentúru!!!. Možnosť zvýšenia mzdy už po 6. mesiacoch (+ 30€/týždenne viac).

Vzhľadom k charakteru práce zamestnávateľ na danú pozíciu aktuálne preferuje len mužov.

Lokalita
Grannagh, Co Waterford

Nástupy
každý týždeň (pondelok – piatok)

Druh pracovného pomeru
plný úväzok na írsku pracovnú zmluvu, ktorá je na rok (možnosť predĺženia)
skúšobná doba 6 mesiacov

Pracovné hodiny
pracuje sa na 1 zmenu – zvyčajne 7:00 – 17:00
40 hodín/týždeň (pondelok-piatok)
možnosť pracovať nadčasy

Vaša mzda
11,30 € brutto/h
nadčasy: 16,95€ brutto/h
po odpracovaní 6 mesiacov možnosť získať extra 30€/týždenne
mzda vyplácaná týždenne na írsky bankový účet

Podrobné info o pracovnej ponuke nájdete tu:

Pracovní náplň

práca na oddelení spracovania kože hovädzieho a ovčieho dobytka
krájanie a orezávanie kože, triedenie a príprava na ďalšie spracovanie
práce spojené s konzerváciou koží ( chladenie a solenie koží a kožiek)
práca je fyzicky náročná a rýchla v tempe preto je vhodná len pre mužov
teplota prostredia v ktorom sa pracuje je cca do 7 stupňov

Poznámka

Ponuka je stále aktuálna! Pošlite nám obratom svoj životopis na email: zaslat email
Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info. Postupne kontaktujeme každého!

Kontakt - zadavatel pozice

Universal Consulting s.r.o.

Odpovědná osoba: Universal Consulting Team Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.universalconsulting.sk/

Adresa:
Štúrovo námestie 18
Trenčín
82108

Co o sobě říká společnost Universal Consulting s.r.o.?

PRÁCE V ZAHRANIČÍ
Jsme nejen spolehlivým zprostředkovatelem práce do zahraničí, ale také tím, který má největší nabídku na zahraničním trhu.
Máme 20-leté zkušenosti, z nichž čerpáme a snažíme se je co nejlépe využít ve prospěch našich kandidátů. Naším zájmem a prioritou je bezpečně Vás provést celým procesem spojeným s relokací.
My Vám nezprostředkujeme jen práci, my se o Vás také příkladně staráme.