Fajn práce pro šikovné ruce-kompletace dárkových balíčků R/o Nymburk

  • Plat: 20000 - 24000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nymburk
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Comac Jobs Kolín
  • Odpovědná osoba: Radka Švejdová
ID: 1660394 Aktualizováno minulý měsíc

Rozšiřujeme tým a tak mezi sebe rádi přivítáme šikovné a manuálně zručné kolegyně, s citem pro detail a důrazem na kvalitu.

Požadujeme

manuální zručnost
pečlivost
spolehlivost
týmovou i samostatnou práci
ochotu pracovat na dvě směny ranní/ 6:00 –14:00 hod a odpolední/14:00 –22:00 hod

Nabídka

smlouvu na HPP
mzdu od 20 000 – 24 000 Kč
čtvrtletní prémie
25 dní dovolené
volné víkendy
nástup možný ihned
po zaučení možnost přestupu do kmene

Pracovní náplň

Jedná se o manuální práci ve stoje – kompletace a balení kosmetických nebo potravinářských balíčků do kartonových obalů, skládání krabiček apod.

Kontakt - zadavatel pozice

Comac Jobs Kolín

Odpovědná osoba: Radka Švejdová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pražská 16
Kolín
28002

Středočeský (okres Nymburk)
Brno