Práce pro pečovatele, pečovatelky s platem od 1740 € měsíčně!

  • Plat: 1740 EUR za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: ATENA - SERVICES s.r.o
  • Místo pracoviště: (Německo)
  • Zadavatel: ATENA - SERVICES s.r.o
  • Odpovědná osoba: Mgr. Monika Blaženiaková
ID: 1661615 Aktualizováno dnes

Práce pro pečovatele a pečovatelky v Německu s platem od 1680 € měsíčně!

Požadujeme

Jazykové znalosti: německý jazyk - základy (A2), mírně pokročilý (B1), středně pokročilý (B2)
Zkušeností s opatrováním

Nabízíme pracovní místo pro pečovatelky, pečovatele, zdravotní asistentky, zdravotní sestry:
Nástupní plat: 1740 €/za turnus + bonus za dopravu do výše 300 €
Místo výkonu práce: Německo,
Opatrovaná osoba: žena - mobilní, porucha rytmu srdce, částečná inkontinence, stařecká slabost
Ubytování: dům
Samostatný pokoj k dispozici: Ano
Internet k dispozici: Ano

Pracovní náplň

Hlídání mobilních a imobilních klientů
Pomoc při stravování, osobní hygieně a při ostatních denních aktivitách
Podávání léků
Měření tlaku
Rehabilitace
Vedení domácnosti

Kontakt - zadavatel pozice

ATENA - SERVICES s.r.o

Odpovědná osoba: Mgr. Monika Blaženiaková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Komenského 1207/13
Revúca