Policista/ka odboru cizinecké policie Plzeňský kraj

  • Plat: 26420 - 31400 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Plzeň (okres Plzeň-město)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje
ID: 1663049 Aktualizováno před 6 dny

Požadujeme

Policista odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje
Zajímají Vás zprávy o tranzitní migraci, když prohlížíte internet? Říkáte si, jak moc cizinců u nás skutečně pracuje bez povolení? Umíte si představit, že chytáte převaděče přímo při činu? Chcete vědět, co je to videospektrální komparátor nebo Heartbeat detektor? Staňte se jedním z nás.

Nabídka

V dnešní nejisté době jistotu zaměstnání a služebního příjmu. Pokud úspěšně projdete přijímacím řízením, dostanete po 6 měsících náborový příspěvek až 150 tisíc korun. Při nástupu bude Váš služební příjem 26.420,- Kč a po ukončení základní odborné přípravy přes 31.400,-Kč. Pracovní doba je 37,5 hod. týdně a budete mít 6 týdnů dovolené. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, na dovolenou a dětem na tábory.
Další benefity? Možnost ubytování, máme vlastní rekreační zařízení a po dlouholeté službě nárok na ozdravný pobyt v délce 14 dnů. Možnost studia na vysoké škole, ale i bez diplomu se můžete uplatnit v budoucnu na jiných pozicích.

Pracovní náplň

Kontrolovat cizince a ubytovatele, jestli dodržují své povinnosti, vyhledávat nelegálně pobývající cizince a vyhošťovat je nebo odhalovat trestné činy. Pohybovat se budete ve firmách, ubytovnách, vlacích i na dálnici a spolupracovat budete s kolegy napříč státní správou.

Poznámka

Máte maturitu a jste bezúhonní? Ozvěte se na zaslat email nebo se můžete přijít nezávazně podívat.
Těšíme se na Vás.

Kontakt - zadavatel pozice

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Adresa:
Nádražní 2
Plzeň
30628

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Co o sobě říká společnost Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje?

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.

Plzeň (okres Plzeň-město)
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje
26420 - 31400 Kč za měsíc

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Policista/ka odboru cizinecké policie Plzeňský kraj.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Plzeň můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.