Policista/ka dálniční oddělení Plzeňský kraj Ostrov u Stříbra

  • Plat: 26420 - 31400 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Ostrov u Stříbra (okres Tachov)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje
ID: 1663062 Aktualizováno před 2 dny

Požadujeme

Policista dálničního oddělení Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje
Máte rádi rychlá auta, motorky a zajímáte se o novinky v motoristickém prostředí? Hledáme kolegy na dálniční oddělení do Svojkovic a Ostrova u Stříbra v Plzeňském kraji.
Máte maturitu a jste bezúhonní?

Nabídka

V dnešní nejisté době jistotu zaměstnání a služebního příjmu. Pokud úspěšně projdete přijímacím řízením, dostanete po 6 měsících náborový příspěvek až 150 tisíc korun. Při nástupu bude Váš služební příjem 26.420,- Kč a po ukončení základní odborné přípravy přes 31. 400,-Kč. Pracovní doba je 37,5 hod. týdně a budete mít 6 týdnů dovolené. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, na dovolenou a dětem na tábory.
Další benefity? Možnost ubytování, máme vlastní rekreační zařízení a po dlouholeté službě nárok na ozdravný pobyt v délce 14 dnů. Možnost studia na vysoké škole, ale i bez diplomu se můžete uplatnit v budoucnu na jiných pozicích.

Pracovní náplň

Zajišťovat bezpečí na dálnici, chytat auta v protisměru, ale také řešit dopravní nehody nebo šetřit případy vykradených kamionů. Samozřejmě na začátku budete muset absolvovat potřebné kurzy a školení, ale pak už budete v našem týmu.
Náš moderní vozový park máme rádi a staráme se o něj, takže ničit auta jako u Kobry 11 bychom nechtěli, ale i přesto u nás zažijete pár adrenalinových situací.

Poznámka

Ozvěte se na zaslat email nebo se můžete přijít nezávazně podívat.
Těšíme se na Vás.

Kontakt - zadavatel pozice

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Adresa:
Nádražní 2
Plzeň
30628

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Co o sobě říká společnost Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje?

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.

Kostelec (okres Tachov)
Ředitelství silnic a dálnic ČR
okres Tachov
Import

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Policista/ka dálniční oddělení Plzeňský kraj.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Tachov můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.