Manuální práce v čisté výrobě (svozová doprava) Klášterec nad Ohří

  • Plat: 24000 - 27000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: VF
  • Termín uzávěrky: 30.11.2022
  • Místo pracoviště: Klášterec nad Ohří (okres Chomutov)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: JOB spectrum s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Zuzana Candu
ID: 1664574 značka: VF Aktualizováno před 2 dny

Požadujeme

 ●  potřebujeme spolehlivé zaměstnance, kteří budou ochotní pracovat ve směnném režimu (vč. nočních směn!)
 ●  zajímají nás pouze zaměstnanci na dlouhodobou spolupráci, kteří budou pečlivě zaškoleni
 ●  velkou výhodou budou předchozí zkušenosti z výrobní společnosti

 ●  nástupní mzda se u vybraného kandidáta pohybuje v rozmezí 24.000 - 27.000,-Kč (dle směnnosti)
 ●  2x do roka vás potěšíme 13. a 14. platem
 ●  jedlíci si u nás taktéž přijdou na své - k dispozici je dotované stravování za velmi výhodnou cenu
 ●  práce není fyzicky příliš náročná (vhodná taktéž pro ženy) a probíhá ve velmi čistém prostředí
 ●  v případě potřeby jsou vám k dispozici zálohy na mzdu
 ●  zajištěna je svozová doprava z Chomutova a Jirkova

Pracovní náplň

 ●  montážní práce v elektro-výrobě
 ●  obsluha svěřeného strojního zařízení
 ●  vizuální kontrola dílů

Kontakt - zadavatel pozice

JOB spectrum s.r.o.

Odpovědná osoba: Zuzana Candu Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.jobspectrum.cz/

Adresa:
Ruská 80
Chomutov
430 01

Co o sobě říká společnost JOB spectrum s.r.o.?

Naše společnost se zabývá zprostředkováním zaměstnání převážně v okrese Chomutov již od roku 1995. Od té doby nás navštívilo téměř 12 350 uchazečů z řad zaměstnaných i nezaměstnaných lidí nejrůznějších profesí.

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Klášterec nad Ohří (okres Chomutov)
30000 - 35000 Kč za měsíc
Chomutov
Randstad HR Solutions s.r.o.
24260 - 25260 Kč/měsíc