Vydělej si až 241 Kč za hodinu! Práce ve výrobě Karviná, Český Těšín, Havířov, Třinec

  • Plat: 28600 - 39000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Karviná, Český Těšín, Havířov, Třinec
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Comac jobs Český Těšín
  • Odpovědná osoba: Petra Sztwioroková
ID: 1665478 Aktualizováno před 14 dny

Do automobilky v Nošovicích hledáme operátory výroby. Můžeme ti slíbit nadstandardní finanční ohodnocení včetně spousty bonusů a zaměstnaneckých výhod. Férové jednání a individuální přístup ke každému zaměstnanci, který je pro nás na prvním místě!

Požadujeme

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
 ●  chuť a nadšení do práce
 ●  zodpovědnost
 ●  dobrý zdravotní stav
 ●  ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabídka

CO TI ZA TVOU PRÁCI NABÍDNEME?
 ●  průměrnou mzdu 39.325 Kč
 ●  13. a 14. plat, čtvrtletní bonusy, osobní ohodnocení
 ●  dopravu zdarma
 ●  výběr z 8 druhů obědů za 25 Kč
 ●  25 dní dovolené

Pracovní náplň

CO BUDEŠ DĚLAT?
 ●  pracovat v teple a suchu, v krásném pracovním prostředí
 ●  budeš pracovat na finální lince v automobilovém průmyslu
 ●  každé 2 hodinky si budeš moc odpočinout v relax zóně
 ●  budeš se podílet na výrobě nejmodernějších aut současnosti

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Český Těšín

Odpovědná osoba: Petra Sztwioroková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Hlavní třída 2020/28
Český Těšín
737 01

Český Těšín (okres Karviná)
28600 - 42000 Kč za měsíc
Havířov (okres Karviná)
26800 - 42000 Kč za měsíc