Náborář / Recruiter zahraničních zaměstnanců Celá ČR

  • Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Kontrakt
  • Místo pracoviště: Celá ČR (okres Mladá Boleslav)
  • Práce z domu: ano
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: PRO PERSONA s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ivana Poradová
ID: 1679582 Aktualizováno před 5 dny

Nabízíme stabilní zaměstnání v pracovní agentuře s jistotou mzdy a práci v příjemném prostředí. Další firemní benefity jsou u nás samozřejmostí. Věnujeme se náboru zaměstnanců na různé pozice, převážně dělnického a strojírenského zaměření.

Požadujeme

Koho hledáme?
 ●  aktivního člověka, který rád překonává překážky a umí dobře jednat s lidmi
 ●  někoho, kdo se nebojí nových úkolů
 ●  časovo flexibilního člověka – práci si můžeš organizovat podle potřeb kandidátů
 ●  člověka s dobrou organizaci práce – budeš se pohybovat spíše v terénu
 ●  člověka se zkušenostmi s náborem zaměstnanců a znalostí práce s PC
 ●  aktivního řidiče

Nabídka

Nabízíme:
 ●  zajímavou a různorodou práci, kde není rutina ani stereotyp
 ●  stabilní a perspektivní zaměstnání
 ●  prostor pro samostatnost, možnost uplatnění vlastních nápadů
 ●  motivační mzdové ohodnocení
 ●  služební automobil
 ●  služební telefon a notebook
 ●  práci na HPP, dohodu, živnost

Pracovní náplň

Popis pracovní nabídky:
 ●  aktivní vyhledávání nových zaměstnanců ze zahraničí (Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina)
 ●  zajištění náborového procesu (inzerce volných pozic atd.)
 ●  cestování služební autem v rámci celé ČR
 ●  komunikace a spolupráce s našimi klienty

Poznámka

Zavoláním nebo odesláním životopisu dáváte společnosti PRO PERSONA s.r.o. , v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, automaticky souhlas se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání a to po dobu 2 let, přičemž tento souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo požádat o prodloužení této lhůty. Dotčená osoba je povinna poskytnout pravdivé a aktuální osobní údaje. V případě změny osobních údajů je dotčená osoba povinna změnu neprodleně oznámit provozovateli.

Kontakt - zadavatel pozice

PRO PERSONA s.r.o.

Odpovědná osoba: Ivana Poradová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.propersona.sk

Adresa:
Hviezdoslavova 29
Spišská Nová Ves
052 01

Mladá Boleslav
DAHA-REAL s.r.o.
35000 - 37000 Kč za měsíc