Strojník - řidič bagru (oprávnění minimálně B+E) Prostějov

  • Vhodné pro: Jen ranní směna
  • Místo pracoviště: Prostějov
  • Zadavatel: SITEL, spol. s r.o.
  • Odpovědná osoba: Petra Cenková
ID: 1681990 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

Hledáme strojníka na bagr s řidičským oprávněním B a E , případně i s C oprávněním

Nabídka

Nabízí práci na HPP u stabilního zaměstnavatele
Bonusy/prémie za práci přesčas
Slevové zaměstnavatelské karty

Pracovní náplň

Realizace zakázek pro oblast Prostějova ( Blanensko, Prostějovsko, Vyškovsko)

Poznámka

Nástup možný ihned

Kontakt - zadavatel pozice

SITEL, spol. s r.o.

Odpovědná osoba: Petra Cenková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://sitel.cz LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sitel…

Adresa:
Nad Elektrárnou 1526/45
106 00 Praha 10 - Slatiny

SITEL, spol. s r.o.

Co o sobě říká společnost SITEL, spol. s r.o. ?

Obchodní společnost SITEL, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991 jako systémový integrátor, společnost pro výstavbu a provoz komunikačních sítí a poskytovatel ICT služeb. Jsme česká firma bez účasti zahraničního kapitálu. Územně působíme v celé České republice, ale máme projekty také v zahraničí. Máme silné odborné zázemí a vlastníme špičkové „KNOW-HOW“. Zaměřujeme se na systémovou integraci v ICT , výstavbu, provoz a outsourcing telekomunikačních sítí, a to včetně mezinárodních projektů. Zajištujeme komplexní dodávky optických a metalických kabelových a datových sítí na všech úrovních (přístupové, metalické, tranzitní, mezinárodní) včetně konzultační a projekční činnosti. Nabízíme výstavbu a provoz datových center, systémy komunikační a informační bezpečnosti, zajištujeme služby dohledového a síťového operačního centra 365/7/24, dohled a údržbu veřejných i privátních sítí, měření a testování, havarijní servis. Zajišťujeme stavební činnosti na železnicích, výstavbu na dálnicích (datové přenosy). Zajišťujeme výstavbu a servis pro významné mobilní operátory.

Prostějov
GASL CZ s.r.o.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Strojník - řidič bagru (oprávnění minimálně B+E).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Prostějov můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.