Volná místa! Největší obchodník na Českém trhu Praha

  • Plat: 30000 - 70000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Jindřich Bareš
  • Odpovědná osoba: Jindřich Bareš
ID: 1682615 Aktualizováno dnes

Jsme brokerská společnost zaměřující se hlavně na klientský servis a správu
portfolií českých i zahraničních klientů.
Pro český trh hledáme nového kolegu na reprezentativní pozici s jasným
kariérním růstem.
Pokud jsi spolehlivý, komunikativní, nevadí Ti práce s lidmi a v životě
nechceš zůstat na jednom místě, hledáme právě tebe!

Požadujeme

Profesionální vystupování
Čistý trestní rejstřík
Spolehlivost, komunikativnost
Časovou flexibilitu
Dokončené středoškolské vzdělání

Nabídka

Fixní plat 30 000 Kč
Motivační provizní systém + bonusy
Pracovní prostředí v přátelském a mladém kolektivu
Příležitost k profesnímu růstu
Moderní pracoviště v nejvyšší budově v Praze
Okamžité školení a start pro nově přijaté

Pracovní náplň

Komunikace s klienty – telefonicky, osobně
Vedení administrativy na pc
Spolupráce s členy týmu
Účast na obchodních jednání s klienty

Kontakt - zadavatel pozice

Jindřich Bareš

Odpovědná osoba: Jindřich Bareš Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
647
Rokytnice nad Jizerou

před týdnem
Praha
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
40000 - 70000 Kč/měsíc