Lukrativní job pro MND s výplatou kdykoliv Ústí nad Labem

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Conectart a.s.
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Conectart a.s.
    Pobočka Ústí nad Labem
  • Odpovědná osoba: Zuzana Wolfová
ID: 1689246 značka: MND IN Aktualizováno před 6 dny

Pojď pracovat pro energetickou společnost, v této době je to velmi lukrativní a žádaný obor.

Požadujeme

Co od Tebe očekáváme?

 ●  příjemnou komunikaci
 ●  úsměv v hlase
 ●  tah na branku
 ●  zodpovědný přístup k práci a chuť učit se nové věci
 ●  dobrou znalost práce na PC
 ●  ochotu pracovat na směny a dva víkendové dny v měsíci

Nabídka

Čím Tě odměníme?

 ●  nástupní měsíční mzdou 21.000 Kč
 ●  po zapracování možnost navýšení fixní mzdy dle výkonu na
22.500 Kč; 24.500 Kč; 27.500 Kč nebo 30.500 Kč
 ●  provizemi za skvělou práci
 ●  motivačními soutěžemi
 ●  příležitostí pro kariérní rozvoj – naši týmlídři i trenéři postoupili z
pozic operátora
 ●  75 Kč stravenkovým paušálem za každý odpracovaný den do mzdy
 ●  multisport kartou
 ●  přátelským kolektivem
 ●  příjemným a moderně vybaveným pracovištěm, které máme v
Ústí nad Labem, pěšky 10 minut od vlakového nádraží

Pracovní náplň

 ●  zprvu Tě vše naučíme na propracovaném vstupním školení,
budou Ti k dispozici team leadeři a trenéři (za školení Ti náleží
mzda)
 ●  budeš řešit požadavky zákazníků na příchozí lince MND, tvořit
kalkulace a zajišťovat elektronickou administrativu s tím spojenou,
včetně následné nabídky
 ●  Telefonní linka je v provozu Po - Ne, od 8:00 hod. do 20:00 hod.

Kontakt - zadavatel pozice

Conectart a.s.

Odpovědná osoba: Zuzana Wolfová Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Špitálské náměstí 3517/1b
Ústí nad Labem-centrum

Ústí nad Labem
Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,