Recruitment & HR Development Specialist Praha

  • Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: TIMAC AGRO CZECH s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lucie Divínová
ID: 1689966 Aktualizováno před 6 dny

Požadujeme

 ●  Máte již alespoň krátkou zkušenost v oblasti náboru (umíte pracovat s LinkedIn, již jste byl/a v kontatku s uchazeči o práci, a rád/a vymýšlíte i další, kreativnější cesty, jak se k naší cílové skupině dostat).
 ●  Jste inovativní, kreativní, nebojíte se převzít zodpovědnost, dotahujete věci do konce.
 ●  Máte komunikativní znalost angličtiny a bez větších problémů se tak dorozumíte na interních schůzkách s kolegy z Francie a dalších zemí (ačkoliv hlavním jazykem, z cca 80 %, bude čeština).
 ●  Sociální sítě Vám nejsou cizí, bude Vás bavit tvořit příspěvky (chceme vylepšit naši komunikaci „ven“ a dostat se do povědomí lidí i mimo náš sektor).


Proč by se Vám u nás mohlo líbit?

 ●  Dostanete prostor pro realizaci Vašich nápadů. Máme před sebou hodně projektů, a Vy můžete být u toho.
 ●  Nejsme korporátem a máme značnou flexibilitu – nemáme zdlouhavé schvalovací procesy a můžeme si mnoho věcí lokálně vždy přizpůsobit dle potřeb.
 ●  Uvolněná a přátelská atmosféra, mimo to si ve firmě všichni tykáme.
 ●  Víte, že budete přispívat k dobré věci – dlouhodobě udržitelnému zemědělství a v rámci České republiky.

Nabídka

 ●  Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
 ●  Roční bonus. 
 ●  Širokou škálu benefitů (25 dní dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravné, automobil a mobilní telefon i pro soukromé účely, sodexo karta v hodnotě 5000Kč ročně, 10000 Kč ročně po 2 letech, připojištění, multisport karta hrazena z 50 % společností).
 ●  Intenzivní a kvalitní školení v začátku i v průběhu Vaší kariéry u nás.
 ●  Stabilní zázemí silné mezinárodní skupiny se zázemím ve Francii (přes 60 let na trhu, více než 9000 zaměstnanců po celém světě) – může to znít jako cliché, ale obzvlášť v dnešní době se přesvědčujeme o tom, jak je stabilita zaměstnavatele důležitá. I za poslední dva turbulentní roky vzhledem k situaci jsme neustále nabírali, a bylo pro nás primární, aby nikdo ze zaměstnanců nepřišel o práci.
 ●  Budete reprezentovat společnost s vlastními prémiovými produkty (interně vyvíjené ve Francii, i vyráběné v Evropě) s patentovanými technologiemi, za jejichž kvalitou si všichni stojíme.
 ●  A v neposlední řadě – smysluplnou práci v přírodě, díky které přispíváte kvalitnímu pěstování plodin v rámci České republiky.

Pracovní náplň

Timac Agro je francouzská dceřiná mezinárodní společnost spadající pod skupinu Groupe Roullier s více než 9000 zaměstnanci po celém světě. Zabýváme se dlouhodobě udržitelným zemědělstvím a do naší produktové řady patří především výrobky pro výživu půdy a plodin. Veškeré produkty vznikají interně ve vývojovém centru ve Francii v Bretani, přičemž vlastníme patentované technologie , které nám umožňují nabízet prémiové a jedinečné produkty v této oblasti na trhu. Vizí a misí naší společnosti je dlouhodobě udržitelné zemědělství, nezatěžování půdy, kvalita plodin a tím i prosperita zákazníků.

Máte nadšení pro recruitment a víte jak zaujmout a oslovit ty správné kandidáty?
Jste kreativní a baví Vás vymýšlet nové cesty jak oslovovat a vyhledávat zajímavé kandidáty?
Domluvíte se anglicky?
Pak čtěte dál a staňte se členem naší Timac Agro rodiny.


HR oddělení & role Recruitment & HR Development Specialist

Do našeho českého HR týmu hledáme novou posilu na pozici Recruitment & HR Development Specialist. V tuto chvíli budete tým o dvou lidech, s tím, že plánujeme do konce roku jeho další rozšíření. S HR manažerkou Luckou tak budete velmi úzce spolupracovat na poměrně různorodých HR projektech, které nás v nadcházejících letech čekají. Pokud tak hledáte pestrou práci, kde budete mít dostatek prostoru pro implementaci Vašich nápadů, kde Vám dáme volnou ruku, a zároveň administrativa, a pracovně-právní problematika, Vás až tolik neláká, může být právě tohle zajímavá příležitost pro Vás.

Co vás na pozici čeká?

 ●  Zastřešíte proces náboru – od specifikace pracovních pozic, výběr vhodného zdroje pro oslovení (inzerce/video/přímé oslovení/atd.), až po následné pohovory.
 ●  Onboarding nových kolegů – kompletní organizace nástupů nových zaměstnanců, včetně nastavení pravidelného vyhodnocování; cílem je vytvořit digitální formu onboarding procesu a je to jeden z hlavních projektů, které nás čekají.
 ●  Interní & externí komunikace – spolupráce na tvorbě newsletter, práce na sociálních sítích, správa kariérní sekce na webu, podílení se na přípravě podkladů pro marketinové materiály.
 ●  Spolupráce s externími partnery – kontakt s univerzitami a dalšími institucemi pro dlouhodobou spolupráci.
 ●  Další aktivity – nastavení trainee programu, dlouhodobě vzdělávací a rozvojové programy pro zaměstnance ve spolupráci s HR manažerkou.

Kontakt - zadavatel pozice

TIMAC AGRO CZECH s.r.o.

Odpovědná osoba: Lucie Divínová Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://cz.timacagro.com/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company…

Adresa:
U nákladového nádraží 3147/8a
Praha 3

TIMAC AGRO CZECH s.r.o.

Co o sobě říká společnost TIMAC AGRO CZECH s.r.o. ?

Timac Agro je francouzská dceřiná mezinárodní společnost spadající pod skupinu Groupe Roullier s více než 9000 zaměstnanci po celém světě. Zabýváme se dlouhodobě udržitelným zemědělstvím a do naší produktové řady patří především výrobky pro výživu půdy a plodin. Veškeré produkty vznikají interně ve vývojovém centru ve Francii v Bretani, přičemž vlastníme patentované technologie, které nám umožňují nabízet prémiové a jedinečné produkty v této oblasti na trhu. Vizí a misí naší společnosti je dlouhodobě udržitelné zemědělství, nezatěžování půdy, kvalita plodin a tím i prosperita zákazníků.

Praha
Cleverlance
Praha
Randstad HR Solutions s.r.o.

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Recruitment & HR Development Specialist.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.