Dělník ve výrobě. Práce, kterou zvládne každý. Mzda až 35000,-

  • Plat: 25000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: (okres Nový Jičín)
  • Zadavatel: Comac jobs Nový Jičín
  • Odpovědná osoba: Veronika Mutinová
ID: 1695057 Aktualizováno před týdnem

Nástup k nám do práce je možný ihned.
Stačí nás kontaktovat s vaším zájmem a hned v týdnu s vámi absolvujeme vstupní pohovor, podpis smlouvy a lékařskou prohlídku, která bude zdarma. Vše probíhá na jednom místě.

Požadujeme

 ●  Manuální zručnost
 ●  Pečlivost
 ●  Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabídka

 ●  Mzda od 25 000,– až 35 000,–
 ●  Docházkový bonus až 900Kč
 ●  Výkonnostní prémie
 ●  Příspěvek na stravování (24Kč/den)
 ●  Stravování v závodní jídelně
 ●  Smlouva na hlavní pracovní poměr
 ●  Vstupní prohlídka ZDARMA

Pracovní náplň

Hledáme lidi do výroby v automobilovém průmyslu, která je zaměřená na vývoj klimatizací a chladicích systému nebo na výrobu světel do automobilů. Jedná se o lehkou manuální práci, kterou zvládne téměř každý. Práce vás naučíme nevadí pokud nemáte zkušenost.
Pozice, které obsazujeme jsou Operátoři výroby nebo skladníky.

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Nový Jičín

Odpovědná osoba: Veronika Mutinová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Lužická 1237/29
Nový Jičín

Kopřivnice (okres Nový Jičín)
MANPOWER, s.r.o.