Práca pre zváračov v Nemecku, bez znalosti cudzieho jazyka!

  • Plat: 2250 EUR za měsíc (2.250,- Eur netto + denný dochádzkový bonus 26,-€ + príplatky,)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Termín uzávěrky: 30.10.2022
  • Místo pracoviště: (Německo)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Universal Consulting s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Michaela Rozembergová
ID: 1695181 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Hľadáme šikovných zváračov s praxou do Nemecka so základnou znalosťou nemeckého jazyka.

 ●  dostatočná prax na pozícií
 ●  vlastný automobil a VP. B výhodou
 ●  samostatnosť, precíznosť
 ●  chuť dlhodobo pracovať v Nemecku
 ●  flexibilita, pracovné nasadenie
 ●  dôslednosť

 ●  ubytovanie v jednolôžkových izbách ZDARMA zabezpečené zamestnávateľom
 ●  dlhodobá práca
 ●  práca na nemeckú pracovnú zmluvu
 ●  po odpracovaní prvých 4 týždňoch odmena za dochádzku v hodnote 100,-€ netto

Pracovní náplň

Hľadáme zváračov s praxou do Nemecka za výhodných platových podmienok ! (mzda od 2.250,- Eur netto + dochádzkový bonus 26,-€ + ubytovanie zdarma)

Mzda závisí od Vašich skúseností.

 ●  Zhotovenie a zváranie zábradlí bodovými zvarmi, oceľových konštrukcií, schodísk a ďalších v súlade s technickou dokumentáciou
 ●  Práce na komerčných a priemyselných budovách
 ●  Údržba a opravy
 ●  Dodržiavanie noriem kvality a bezpečnosti
 ●  Zváranie ťažkej oceľovej konštrukcie
 ●  Zváranie pomocou zváracích robotov

Kontakt - zadavatel pozice

Universal Consulting s.r.o.

Odpovědná osoba: Michaela Rozembergová Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.universalconsulting.sk/

Adresa:
Štúrovo námestie 18
Trenčín
82108

Co o sobě říká společnost Universal Consulting s.r.o.?

PRÁCE V ZAHRANIČÍ
Jsme nejen spolehlivým zprostředkovatelem práce do zahraničí, ale také tím, který má největší nabídku na zahraničním trhu.
Máme 20-leté zkušenosti, z nichž čerpáme a snažíme se je co nejlépe využít ve prospěch našich kandidátů. Naším zájmem a prioritou je bezpečně Vás provést celým procesem spojeným s relokací.
My Vám nezprostředkujeme jen práci, my se o Vás také příkladně staráme.

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,