Práce ve výrobě - brusič / 28-33.000 / Plzeň

  • Plat: 28000 - 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň (okres Plzeň-město)
  • Zadavatel: Orienta Czech Plzeň
  • Odpovědná osoba: Josef Albl
ID: 1697425 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

 ●  Zkušenost s broušením, klidně doma z garáže
 ●  Ochotu pracovat na 3 směny

Nabídka

 ●  Mzdu 28.000 - 33.000
 ●  Stravenky
 ●  Příspěvek na penzijko
 ●  V případě zájmu i zálohy

Pracovní náplň

Jsme firma kousek od centra Plzně, která hledá 2-3 nové kolegy na pozici brusiče. Potřebujeme někoho kdo by nám zabrušoval sváry po svářečích. Není třeba žádná profesní zkušenost, stačí nám jen to, že už jste měli někdy brusku v ruce.

Máme širokou výrobu, takže žádná krize nás ještě neovlivnila. Momentálně u nás frčí kotle a elektrokola.

Kontakt - zadavatel pozice

Orienta Czech Plzeň

Odpovědná osoba: Josef Albl Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Klatovská třída 528/6
Plzeň
301 00