Skladník- práce na ranní směnu Hostivice

  • Plat: 28000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek
  • Místo pracoviště: Hostivice (okres Praha-západ)
  • Zadavatel: JOBSTART s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Jana Horáková
ID: 1698706 značka: 6885 Aktualizováno před 2 měsíci

Požadujeme

 ●  fyzicky zdatného muže/ženu - zejména kvůli nošení těžkých břemen
 ●  Uvítáme, pokud máte schopnost dobře si zorganizovat práci ve skladě prodejny

Nabídka

 ●  5 týdnů dovolené (již od nástupu)
 ●  stravenky v hodnotě 100 Kč (již od nástupu)
 ●  zaškolení na danou pozici je samozřejmostí
 ●  po 1. roce každý měsíc extra odměna do benefitní Cafeterie
 ●  penzijní připojištění (po 3 letech)
 ●  máme širokou škálu benefitů (např. Multisport kartu, odměnu za doporučení kolegy nebo pracovní výročí, slevy u vybraných partnerů atd.)

Pracovní náplň

 ●  přijímat zboží
 ●  zodpovídat za pořádek ve skladu
 ●  doplňovat zboží v úseku nápojů
 ●  pomáhat kolegům z ostatních úseků (většinou s těžkými břemeny)
Směny:
 ●  jen na ranní směny
 ●  podrobněji s vámi směny probereme při pohovoru
 ●  plný nebo zkrácený úvazek

Kontakt - zadavatel pozice

JOBSTART s.r.o.

Odpovědná osoba: Jana Horáková Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.jobstart.cz

Adresa:
Vodičkova 17
Praha 1
110 00