Jste sehraná parta fasádníků a jde vám práce od ruky? Jena

  • Plat: 17 EUR za hodinu (odměna 17EUR/hod + náborový příspěvek ve výši 300 EUR + pravidelný čtvrtletní bonus 200 EUR při splnění odpracovaných hodin)
  • Typ úvazku: Kontrakt
  • Místo pracoviště: Jena (Německo)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: ALMARK BAU s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Markéta Müllerová
ID: 1699925 značka: 102 Aktualizováno před 4 dny

Jsme česká stavební společnost, působící na trhu 14 let a pro klienta v Německu hledáme šikovné fasádníky.

Požadujeme

Jste rádi, když je za vámi vidět kus dobře odvedené práce?
Máte prokazatelné výsledky z předchozích staveb?
Upřednostňujete dlouhodobou spolupráci?
Hledáte firmu na kterou se můžete spolehnout?

Pokud ano, přihlaste se, budeme se těšit na spolupráci.

Nabídka

Na co se u nás můžete těšit?

U nás najdete lidský a férový přístup.
Nebereme Vás jen jako číslo, jste pro nás důležitou součástí týmu.
Stabilní spolupráci - půjdete ze zakázky do zakázky.
Peníze Vám budou chodit pravidelně na účet.
Pomůžeme Vám vyřídit veškeré dokumenty pro práci v Německu.
Práce na živnost.
Odměna 17EUR/hod s možností navýšení.
Příspěvek na ubytování 2EUR/hod.
Jednorázový náborový příspěvek ve výši 300EUR.
Pravidelný čtvrtletní bonus ve výši 200EUR.

Pracovní náplň

Jedná se o zateplení fasády univerzity v Jeně minerální vatou.

Kontakt - zadavatel pozice

ALMARK BAU s.r.o.

Adresa:
Velkomoravská 4017/77
Hodonín
11000

Co o sobě říká společnost ALMARK BAU s.r.o.?

ALMARK je česká stavební společnost. Poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,