Nástrojař Hradec Králové

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, Důchodce, Jen ranní směna
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
ID: 1720923 značka: HK, PU Aktualizováno před 5 dny

Požadujeme

Jste manuálně zručný a chcete se učit nové věci? Pokud ano, rádi Vás vezmeme do našeho týmu. Hledáme šikovného nástrojaře schopného samostatné práce. SOU zaměření strojírenské nebo příbuzného směru. Znalost práce na frézce, soustruhu, brusce, zkušenost s obsluhou vstřikolisu výhodou. Znalost čtení výkresové dokumentace, přesnost, uživatelská znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost.
Vhodné i pro začínající nástrojaře.

Nabídka

Nabízíme práci na HPP, dobré platové ohodnocení. Mzdové podmínky: základ + prémie, 2 x ročně odměny dle výsledků práce, příspěvek na dopravu a stravu, proplácení případných přesčasů, kreativní a různorodou práci. Jsme nástrojárna se stálou klientelou a tradicí již od roku 1996, pracovní kolektiv ca. 20 osob.
Pokud začínáte, budete mít k dispozici kolegu, který vám poradí, v případě, že jste zkušený nástrojař, máte u nás možnost samostatně pracovat i na složitých projektech.
Pracoviště v centru Hradce Králové, přímo u zastávky MHD, možnost parkování v areálu společnosti.

Pracovní náplň

Skládání forem a nástrojů pro drobné a střední vstřikolisy. Samostatné pracoviště, vlastní pracovní pomůcky a pomocné stroje (bruska, vrtačka,..), repasy, opravy, servis a údržba forem z vlastní výroby (vlastníme lisovnu plastů), výroba jednoduchých dílů a přípravků. Porozumění výkresům, ověření kvality měřením, komunikace s konstruktérem a technology.
Práce na ranní směně - 6:00 - 14:30

Poznámka

Své životopisy, prosím, zasílejte na zaslat email nebo volejte zobrazit tel. číslo - sekretariát www.onivon.cz

Kontakt - zadavatel pozice

ONIVON a.s.

Odpovědná osoba: Radka Slavíková Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.onivon.cz

Adresa:
Akademika Bedrny 88
Hradec Králové
500 03

Co o sobě říká společnost ONIVON a.s.?

Výrobní společnost mezi jejíž hlavní činnosti patří výroba vstřikovacích forem, střižných a postupových nástrojů a výroba lisovaných dílů na vstřikolisech a montáž zdravotnického prostředku (dialyzačních a infuzních setů). To vše se odehrává na samostatných provozech Nástrojárny (15 zaměstnanců) a Lisovny plastů (28 zaměstnanců).

Holice (okres Hradec Králové)
FreeCon s.r.o.

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Nástrojař.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Hradec Králové můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.