Práce v zahraničí- plat od 50.000 Kč čistého

  • Plat: 68000 - 80000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: (Zahraničí - ostatní)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Adecco Ostrava PP
ID: 1738190 Aktualizováno před 3 měsíci

Začněte svou kariéru ve Švédsku! Připojte se k této zajímavé společnosti a podílejte se na zelenější budoucnosti!

Na tyto pozice hledáme jak zkušené výrobní pracovníky, tak i ty, kteří chtějí začít novou kariéru.

Požadujeme

Co od Vás požadujeme?

  • základní počítačové dovednosti
  • organizovanost
  • orientace na výsledky a smysl pro detail
  • porozumění základům výroby a týmový duch, schopnost pracovat pod vysokým tlakem a krátkými termíny
  • angličtina je firemním jazykem, proto je nutná plynulost

Přínosné předchozí zkušenosti jsou pracovní zkušenosti v průmyslových odvětvích, jako jsou papírny, potravinářství, chemie, elektronika, těžba ropy a plynu nebo hutě a/nebo školení operátora na středních průmyslových školách a podobně. Kromě toho jsou relevantní i pracovní zkušenosti z průmyslových odvětví, jako jsou papírny, hutě, farmacie, potravinářství nebo rafinérie.

Nabídka

Co za to?

  • Moderní pracovní prostředí v krásné Skellefteå - Švédsko
  • Ubytování ve stylovém jednolůžkovém pokoji – zdarma
  • Průměrná mzda 33 000 SEK (68.288,93 CZK) včetně příplatku za směny v hrubé mzdě, 25 000 SEK (51.734,04 CZK) NETTO po zdanění.
  • Práce na 3 směny – 33,5 hodiny týdně
  • Možnost přesčasů
  • Přístup do jídelny v areálu závodu
  • Zdarma první letenka a doprava z letiště
  • Pomoc při koordinaci cesty
  • Konzultant na místě
  • Kariérní vyhlídky v perspektivním odvětví

Pracovní náplň

Co budete dělat?

  • Výrobní pracovníci zajišťují, že stroje a výrobní zařízení jsou udržovány v dobrém stavu a dostávají služby potřebné k zamezení prostojů. Práce je zásadní pro udržení optimálního fungování výrobních linek.

Kontakt - zadavatel pozice

Adecco Ostrava PP

Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.adecco.cz/

Adresa:
Poděbradova 7
Ostrava 1
701 00

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,
Nizozemsko (Zahraničí - ostatní)
INTROL s.r.o.
1900 EUR za měsíc
Možnost ubytování