Pomocné práce ve výrobě - Automotive Liberec

  • Plat: 120 - 150 Kč za hodinu (Možnost získání odměny za docházku a plnění norem (až 2.000,- Kč/měsíc))
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená
  • Místo pracoviště: Liberec
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Práce Liberec s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Jan Krásný
ID: 1741757 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Plnoletost
Spolehlivost
Pečlivost
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav
Fyzická zdatnost

Nabídka

Nabízíme krátkodobou i dlouhodobou brigádu
Možnost přestupu na hlavní pracovní poměr
Možnost výběru směn (brigády)

Pracovní náplň

Pomocné práce ve výrobě automotive komponentů
Pomocné manuální práce
Pomocné práce ve skladu
Kontrola vyrobených kusů
Kompletace výrobků
Pomocné úklidové práce

Kontakt - zadavatel pozice

Práce Liberec s.r.o.

Odpovědná osoba: Jan Krásný Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.prace-liberec.cz

Adresa:
Bažantí 1393/4
Liberec I-Staré Město
460 01

Liberec
People Facility s.r.o.
110 - 140 Kč za hodinu
Možnost ubytování
Liberec
Grafton Recruitment s.r.o.
60000 - 65000 Kč za měsíc