Stavbyvedoucí pro práce na železničních stavbách Praha

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
ID: 1748807 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

Hledáme stavbyvedoucího pro naše projekty na železničních stavbách :
  • zkušenosti s podobným vedením projektů vítaná
  • autorizace výhodou

Nabídka

  • práci ve stabilní české společnosti s 30 letou tradicí
  • auto/notebook/telefon
  • příspěvek na životní nebo důchodové pojištění
  • 3 dny SICK DAYS
  • firmou placená autorizace ČKAIT
  • MOL GOLD EUROPE

Pracovní náplň

  • řízení a koordinace všech prací v rámci realizovaných zakázek
  • dohled nad výkonem prací
  • tvorba harmonogramu výstavby a kontrola stavu provedených prací
  • kontrola nákladových kalkulací
  • zpracovávání podkladů pro fakturaci

Kontakt - zadavatel pozice

SITEL, spol. s r.o.

Adresa:
Nad Elektrárnou 1526/45
Praha 10 - Slatiny
14000

Co o sobě říká společnost SITEL, spol. s r.o.?

Obchodní společnost SITEL, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991 jako systémový integrátor, společnost pro výstavbu a provoz komunikačních sítí a poskytovatel ICT služeb. Jsme česká firma bez účasti zahraničního kapitálu. Územně působíme v celé České republice, ale máme projekty také v zahraničí. Máme silné odborné zázemí a vlastníme špičkové „KNOW-HOW“. Zaměřujeme se na systémovou integraci v ICT , výstavbu, provoz a outsourcing telekomunikačních sítí, a to včetně mezinárodních projektů. Zajištujeme komplexní dodávky optických a metalických kabelových a datových sítí na všech úrovních (přístupové, metalické, tranzitní, mezinárodní) včetně konzultační a projekční činnosti. Nabízíme výstavbu a provoz datových center, systémy komunikační a informační bezpečnosti, zajištujeme služby dohledového a síťového operačního centra 365/7/24, dohled a údržbu veřejných i privátních sítí, měření a testování, havarijní servis. Zajišťujeme stavební činnosti na železnicích, výstavbu na dálnicích (datové přenosy). Zajišťujeme výstavbu a servis pro významné mobilní operátory.

Praha
Grafton Recruitment s.r.o.
80000 - 120000 Kč za měsíc
Praha
ManpowerGroup s.r.o.