Mechanik klimatizací – i pro absolventy/aktivní důchodce! #2973 Olomouc

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Olomouc
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Jobs Contact Personal, s.r.o.,
  • Odpovědná osoba: Bc. Aneta Pernicová
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1996606 Aktualizováno před 14 dny

Hledáme odborníka na chladící techniku, ale nebráníme se ani šikovnému elektrikáři či mechanikovi, kterého ZAUČÍME. Absolventi nebo důchodci hledající práci na HPP i Vy se nám ozvěte! Na všem se domluvíme.
Pokud máte chuť do práce, řidičák a elektro vzdělání, pak hledáme právě vás.

Firma OK Servis Kaplánek, s.r.o. je rodinná firma, s provozovnou v Olomouci. Specializujeme se na prodej, montáž, zákonné kontroly těsnosti, záruční a pozáruční servis chladících a mrazicích zařízení v celém regionu.

Máme stále více zakázek, a proto rozšiřujeme svůj tým o dalšího mechanika. Budeme rádi, když se k nám přidáte!

Pracovní náplň

  • Montáž, servis a údržba chladicích a mrazicích zařízení (komerční i domácí)
  • Diagnostika závad, záruční a pozáruční opravy
  • Vedení technické dokumentace

Požadujeme

  • Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru (SOU/SŠ)
  • Vlastníte platné osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/78 Sb. §5 nebo §6)
  • Řidičský průkaz sk. B a jste aktivní a spolehlivý řidič
  • Samostatnost, logické uvažování a chuť učit se novým věcem jsou pro nás klíčové
  • Výhodou je:
  • Praxe v oboru chlazení / klimatizací a svářečský průkaz
  • Zkušenosti s montážemi nebo servisem technických zařízení
  • Šanci u nás mají i absolventi nebo aktivní důchodci!

Nabízíme

  • Práci v malé, stabilní a férové rodinné firmě – OK Servis Kaplánek s.r.o.
  • Pravidelnou a férovou mzdu dle zkušeností a typu spolupráce
  • Spolupráce na HPP
  • Firemní oblečení a vybavení, mobilní telefon
  • Profesní růst a možnost dalšího vzdělávání (školení, certifikace, kurzy)
  • Přátelský kolektiv, který Vám pomůže při zaučení

Poznámka

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Společnost OK servis Kaplánek, s.r.o. se sídlem v Prostějově, Hliníky 443/7, IČ:25331825, společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: zobrazit tel. číslo dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontakt - zadavatel pozice

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Odpovědná osoba: Bc. Aneta Pernicová Telefon: zobrazit tel. číslo Mobil: zobrazit tel. číslo

Adresa:
Křenová 69A
Brno
120 00
Česká republika

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice

Ochrana osobních údajů

Toto je nabídka práce na pozici Mechanik klimatizací – i pro absolventy/aktivní důchodce! #2973.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Olomouc můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.