Práce na e-mail

Služba Práce na e-mail Vám umožní nechat si posílat aktuální nabídky práce z vybraných regionů a z vybraných oborů do Vaší e-mailové schránky. V následujícím formuláři uveďte Váš e-mail a zvolte regiony a kategorie, ze kterých chcete zasílat upozornění na nové pracovní nabídky. Pro případné další zvýšení šancí na získání kvalitního zaměstnání doporučujeme vložit životopis do naší databáze, do které má přístup většina personálních agentur a velkých firem.

Pro odhlášení z odběru použijte odhlašovací formulář

Chcete čerstvé pracovní nabídky do e-mailu?

1. Začněte vložením vaší e-mailové adresy
:
 
Pokračovat na výběr pracovní pozice
2. Zvolte si obory, které vás zajímají

Vámi vybrané obory

Zvolte si další obor

3. Vyberte si region(y), kde chcete pracovat

Vámi vybrané regiony/okresy

Zvolte si další region/okres

4. Přihlaste se k odběru a máte hotovo

 Po registraci bude provozovatel webu dobraprace.cz zpracovávat a spravovat poskytnuté osobní údaje - více zde

Zpracování osobních údajů: Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu dobraprace.cz firma INET-SERVIS.CZ, s.r.o. (IČ: 27523209) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s pracovními nabídkami na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. INET-SERVIS.CZ, s.r.o. bude postupovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. více


UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel serveru dobraprace.cz neručí za to, že automaticky odesílané nabídky budou přesně odpovídat zadaným kritériím. Pracovní pozice do systému vkládají personální agentury a firmy hledající zaměstnance. O přiřazování pozic do kategorií a regionů rozhodují právě tyto subjekty, nikoliv provozovatel stránek.

Odhlásit z odběru inzerátů Práce na e-mail

Pokud si již nepřejete nadále odebírat upozornění nové inzeráty, zadejte Váš e-mail, který jste uvedli při registraci. Služba Práce na e-mail pro tuto adresu bude zrušena.

Odhlášení z odběru inzerátů
:
 
přihlášení pro uchazeče  |  registrace

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Na IP: Elastic tab - zapnout