Vložení katalogového záznamu do katalogu personálních agentur

Formulář pro vložení nové personální agentury do katalogu

Tento formulář slouží pro přidání nové personální agentury do katalou personálních agentur na serveru DobráPráce.cz.
Jestliže je již vaše agentura do katalogu zaregistrována a chcete přidat pouze její pobočku, použijte uživatelský panel. Přihlásit se do uživatelského panelu.

Jednotlivé položky se v katalogu personálních agentur zobrazí podle zvoleného programu základní | rozšířený . Další infomace se dozvíte z nápovědy u jednotlivých položek - (?).

Položky označené tučně a hvězdičkou * jsou povinné!


Základní údaje (?Mezi základní údaje patří název agentury, krátký
a dlouhý popis a zařazení do kategorie.
)
Kategorie (?Kategorii zvolte takovou, která nejvíce charakterizuje činnost vaší agentury. Kategorie je zvolena podle toho z jaké kategorie katalogu jste klikli na tlačítko přidat personální agenturu. U poboček se odvijí od kategorie do níž je zařazena centrála.):


Název PA*(?Název personální agentury je povinná položka. Při vkládání poboček doporučujeme vkládat název ve formátu: Název personální agentury - město pobočky) :

Popis krátký (?Krátký popis se společně s názvem zobrazuje v přehledu všech personálních agentur a na detailu personální agentury u obou programů.) :
Zbývá 150 znaků
Popis dlouhý (?Dlouhý popis slouží pro detailnější popsání nabídky služeb. Tento popis se společně s krátkým popisem zobrazuje na detailu personální agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.):
Zbývá 450 znaků
Kontaktní údaje (?Veškeré kontaktní údaje se zobrazují na detailu
personální agentury.
)
Kraj* (?Pro zařazení do katalogu personálních agentur je nutné zvolit kraj působnosti vaší agentury. Dále si můžete zvolit až 2 přilehlé kraje, do kterých působnost vaší společnosti zasahuje.):
Přilehlý kraj působnosti 1:
Přilehlý kraj působnosti 2:


Ulice a č.p.(?Vložte ulici a číslo popisné. Tento údaj se zobrazuje v obou programech.) :
Obec* (?Obec je povinná položka. Tento údaj se zobrazuje v obou programech.):
PSČ (?Vložte poštovní směrovací číslo. Tento údaj se zobrazuje v obou programech.):

E-mail* (?E-mailová adresa se v ZÁKLADNÍM programu zobrazuje pouze jako neaktivní - neklikací text. V ROZŠÍŘENÉM programu se pak zobrazuje jako aktivní - klikací odkaz. Výpis e-mailových adres je zabezpečen proti získání informací spamovacími roboty.):
Telefon (?Vložte telefon na vaši personální agenturu. Tento údaj se zobrazuje v obou programech.):
WWW (?Vložte www adresu vaší personální agentury. Webová adresa se v ZÁKLADNÍM programu zobrazuje pouze jako neaktivní - neklikací text. V ROZŠÍŘENÉM programu se pak zobrazuje jako aktivní - klikací odkaz.):

IČO (?IČO se zobrazuje na detailu personální agentury a to v obou programech.):
DIČ (?DIČ se zobrazuje na detailu personální agentury a to v obou programech.):

Odkaz na mapy.cz (?Zde můžete vložit odkaz na umístění vaší společnosti na webu mapy.cz. Tento odkaz se zobrazí na detailu personální agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.) :
Rozšiřující informace (?Rozšiřující informace jsou zobrazeny na detailu
personální agentury pouze jestliže máte zvolen
ROZŠÍŘENÝ program.
)
Logo (?Logo je zobrazeno pouze u ROZŠÍŘENÉHO programu. Vložte logo vaší společnosti ve formátu JPG nebo GIF a v maximální velikosti 1 MB.):
vložte JPG nebo GIF
max. velikost 1MB

Kontaktní osoba 1 (?Vložte jméno a příjmení kontaktní osoby 1. Údaje na kontaktní osoby se zobrazují na detailu personální agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.):
Kontaktní e-mail 1 (?Vložte e-mail kontaktní osoby 1. Údaje na kontaktní osoby se zobrazují na detailu personální agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.):
Kontaktní telefon 1 (?Vložte telefon na kontaktní osobu 1. Údaje na kontaktní osoby se zobrazují na detailu personální agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.):

Kontaktní osoba 2 (?Vložte jméno a příjmení kontaktní osoby 2. Údaje na kontaktní osoby se zobrazují na detailu personální agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.):
Kontaktní e-mail 2 (?Vložte e-mail kontaktní osoby 2. Údaje na kontaktní osoby se zobrazují na detailu personální agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.):
Kontaktní telefon 2 (?Vložte telefon na kontaktní osobu 2. Údaje na kontaktní osoby se zobrazují na detailu personální agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.):

Otevírací doba (?Otevírací doba je zobrazena na detailu personální
agentury a to pouze v ROZŠÍŘENÉM programu.
)
Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek: