Veškerý recruitment: Personální agentura Trenkwalder a.s.

Trenkwalder a.s.

Trenkwalder znamená inovativní personální řešení v rytmu moderní doby, dynamickou expanzi v srdci Evropy, jasné hodnoty a spolehlivé partnerství se zákazníky a zaměstnanci.

Mezi vedoucími, mezinárodně působícími firmami nabízejícími personální služby v Evropě zaujímá Trenkwalder díky svému podnikatelskému založení a jedinečným faktorům úspěšnosti výjimečné postavení.

O uchazeče o zaměstnání se stará personální agentura Trenkwalder, která se zabývá rovněž poradenstvím pro firmy. Pomohou vám zde při hledání vhodného pracovního místa a úspěšně odstartují vaši kariéru. Je jedno, jestli jste krátce po škole, zda jste dali výpověď včera nebo že jste bez práce již delší dobu. V Trenkwalder nabízejí příležitosti opravdu pro každého. Stačí je pouze správně uchopit. Pracovní a personální agentura se v tomto ohledu může stát i vaším osobním poradcem.

Oslovit ji můžete, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní vám co nejrychlejší vstup do zaměstnání a nástup u některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibude pěkná reference ve vašem životopise a také pro ni se to rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách

Trenkwalder rozpoznal velký potenciál rozvoje středoevropského hospodářského prostoru a cíleně ho využil. Vedoucí postavení na trhu v Rakousku v roce 2000 byl startovní výstřel pro mezinárodní expanzi. Dnes je Trenkwalder vedoucí firmou v oblasti personálních služeb v celém regionu.

Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 16:00
Úterý: 9:00 - 16:00
Středa: 9:00 - 16:00
Čtvrtek: 9:00 - 16:00
Pátek: 9:00 - 16:00

Kontakt

Region: Moravskoslezský
Adresa: Heřmanická 1648/5, Ostrava-Slezská Ostrava, 710 00
Telefon: +420553105100
E-mail:
WWW: http://www.trenkwalder.com/cz


IČO: 25857011
DIČ: CZ25857011

Kontaktní osoby:

neuvedeny

Zapsáno v kategoriích:
Veškerý recruitment