Veškerý recruitment: Personální agentura Trenkwalder a.s.

Trenkwalder a.s.

Logo Trenkwalder a.s.

Již více než 30 let pomáháme propojovat lidi a společnosti ve všech odvětvích podnikání. Náš tým profesionálů vám pomůže najít dočasné nebo trvalé zaměstnání ve špičkové společnosti s řadou benefitů. Naše posláním je provázet Vaše kroky na cestě k pracovnímu cíli. Přijďte prozkoumat možnosti spolupráce s naší personální společností.

Poskytneme Vám komplexní služby v oblasti lidských zdrojů – jako je permanent a temporary placement, testování kandidátů, assessment centrum, workshopy na míru, outplacement a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám nejen s nalezením vhodného pracovního místa, ale poradíme Vám i jak zapůsobit na výběrovém řízení a budeme při Vás stát až po nástup do nového zaměstnání.
Naší výhodou je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu jsme strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností.
Využijte našich kontaktů na řady společností a vyberte si z naší nabídky práce přesně takovou pozici, která nejlépe odpovídá Vašim požadavkům a schopnostem. Nebo jednoduše nechte nás, abychom Vám našli perfektní práci v jakémkoli oboru.
Jsme hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS). Podporujeme také projekt Společnost přátelská zaměstnávání osob starších 55 let, protože nám záleží na tom, abyste našli svou vysněnou práci v každém věku.
Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě.
Těší nás, že právě Vy chcete být tvůrcem Vaší vlastní kariéry!

Otevírací doba:
Pondělí: 9:00 - 16:00
Úterý: 9:00 - 16:00
Středa: 9:00 - 16:00
Čtvrtek: 9:00 - 16:00
Pátek: 9:00 - 16:00

Kontakt

Region: Moravskoslezský
Adresa: Heřmanická 1648/5, Ostrava-Slezská Ostrava, 710 00
Telefon: +420553105100
E-mail:
WWW: http://www.trenkwalder.com/cz


IČO: 25857011
DIČ: CZ25857011

Kontaktní osoby:

neuvedeny

Zapsáno v kategoriích:
Veškerý recruitment