Volná pracovní místa - práce na pozici Rozpočtář/Rozpočtářka v Ústí nad Orlicí
Aktuálně nabízíme:
Ústí nad Orlicí
Jobs Contact Personal, s.r.o. -
38 000 - 40 000 Kč za měsíc
Nabídky z celého okresu Ústí nad Orlicí
před 5 dny
Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí)
Personal Consult s.r.o. HK
100 000 Kč za měsíc
Máte zájem o nejnovější nabídky
v Ústí nad Orlicí a okolí?
Zašleme Vám je pravidelně na e-mail.
Zašleme Vám je pravidelně na e-mail.
Podívejte se na další nabídky i z okolních okresů
Svitavy
Jobs Contact Personal, s.r.o. -
38 000 - 40 000 Kč za měsíc
Pardubice
Jobs Contact Personal, s.r.o. -
38 000 - 40 000 Kč za měsíc
aktivní nabídka
Svitavy
Jobs Contact Personal, s.r.o. -
35 000 - 40 000 Kč za měsíc
Nenašli jste vhodnou nabídku na pozici Rozpočtář
Prohlédněte si všechny nabídky v Ústí nad Orlicí a okolí.
Prohlédněte si podobné nabídky i z okolních okresů:
Pardubice,
Svitavy,
Šumperk.
A nebo rovnou všechny nabídky na pozici Rozpočtář.
Prohlédněte si nabídky z podobných profesí: Rozpočtář - zemní práce, Rozpočtář - silnoproud, Senior výpočtář.