Práce na 2 směny ve Frenštátě od ledna 2017

Moravskoslezský

Toto je nabídka práce na pozici Práce na 2 směny ve Frenštátě od ledna 2017. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Frenštát pod Radhoštěm můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 4.12.2016   ID: 1126789

Požadavky

- dobrý zrak ( brýle nevadí )
- dobrou pracovní morálku
- manuální zručnost

Nabídka

NÁSTUP JE MOŽNÝ OD LEDNA 2017

- nástupní plat 80,– čistého/hod
- stravenky v hodnotě 100kč za každý odpracovaný den
- příplatek 25% za přesčas
- příspěvek na dopravu dle lokality
- možnost zajištění ubytování
- smlouvu na HPP
- výplatní termín 15. každý měsíc
- dobrá lokalita, v těsné blízkosti autobusové a vlakové nádraží

Jedná se o dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
Vhodné i pro uchazeče bez praxe, práce je svých charakterem vhodná spíše pro ženy.

Pracovní náplň

Aktuální nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby

- pouze 2 směnný provoz (ranní 6:00–14:00 a odpolední 14:00–22:00)
- prace od PO-PÁ (volné víkendy)
- náplní Vaší práce bude jemná montáž kabelových svazků ( zaučíme Vás )
- práce je v čistém a klidném prostředí
- možnost si projít výrobu a seznámit se tak s budoucí náplní práce
Plat: 18000
Město: Frenštát pod Radhoštěm

Doporučte nabídku Práce na 2 směny ve Frenštátě od ledna 2017 svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce na 2 směny ve Frenštátě od ledna 2017
ID: 1126789

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název REAL JOB s.r.o.
UliceRevoluční 543/48
MěstoNový Jičín
Jméno pracovníkaPavel Jorpalidis
Telefon778 070 274
Mobil778070274
Emailzaslat email
URLhttp://www.realjob.cz
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace