Application Engineer - Automotive Praha a Střední Čechy

Praha, Středočeský

Toto je nabídka práce na pozici Application Engineer - Automotive. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 6.12.2016   ID: 1130561

Požadavky


Profil pracovníka

Pracovník na této pozici by měl mít technické vzdělání, umět pracovat s výkresy, orientovat se v normách platných v automobilovém průmyslu a znát prostředí automobilového průmyslu a umět aktivně komunikovat v angličtině, kterou bude používat především pro komunikaci s technickými specialisty v zahraničí.

Nabídka


Nabídka zaměstnavatele

Zaměstnavatel Vám nabízí prostředí fungující a dobře řízené společnosti, možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, možnost podílet se na realizaci klíčových a velmi zajímavých projektů.
Místo pracoviště je v Praze, cestování bude v rámci Středočeského kraje a do zahraničí
Finanční ohodnocení je nastaveno ve výši 50-55.000,- CZK + roční bonusy až do výše 36% základní roční mzdy.

Pracovní náplň


Profil pracovní pozice

Pracovník na této pozici je zařazen v divizi, která se zabývá prodejem lepících řešení zákazníkům v automobilovém průmyslu.
Pracovník bude řešit technické záležitosti jako je vzorkování, testování, homologace, kvalitativní záležitosti včetně reklamací a technickou podporu obchodníků při realizaci jednotlivých projektů. Při řešení technických detailů bude rovněž velmi úzce komunikovat s technickými kolegy v zahraničí.

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Plat: 50-55.000 + bonusy
Město: Praha a Střední Čechy
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
Odpovědět nabídka práce

Doporučte nabídku Application Engineer - Automotive Praha a Střední Čechy svým známým


Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
Sdílet Google+ Nahlásit inzerát
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Application Engineer - Automotive
ID: 1130561


Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt


Název Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042
Emailzaslat email
URLhttp://www.simplex.cz

více informací o společnosti

O společnosti Simplex Czech s.r.o.

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace