Vývojový inženýr - snižování emisí České Budějovice

Jihočeský

Toto je nabídka práce na pozici Vývojový inženýr - snižování emisí. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě České Budějovice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 22.10.2016   ID: 1151849

Požadavky


Profil pracovníka
Pokud máte VŠ vzdělání strojního, nebo elektro zaměření, zájem o práci na projektech zabývajících se vývojem nových komponent v oblasti automobilového průmyslu, orientujete se v technické dokumentaci, AJ ( případně NJ) umíte na komunikativní úrovni a máte chuť neustále rozvíjet a prohlubovat své dosavadní znalosti a zkušenosti, pak je tato nabídka určena především Vám.

Nabídka


Nabídka zaměstnavatele
Jako člen mezinárodního týmu se budete podílet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou výrobu, budete rozšiřovat svou kvalifikaci v tuzemsku i zahraničí, v případě zájmu pracovat v zahraničí. Mezi zaměstnanecké výhody patří flexibilní pracovní doba s možností částečné práce z domova, motivační program, který zahrnuje 13. plat, výkonové a další bonusy, 5 týdnů dovolené, podporu při zajištění bytu a měsíční finanční příspěvek na bydlení ve výši 5.000,- CZK, bonus za práci bez absence ve výši 15.000,- CZK /rok, možnost čerpat 8.000,- CZK v rámci Cafeterie, dotované stravování ( 20,- CZK) a mnoho dalšího
Místo pracoviště je v Českých Budějovicích a termín nástupu je možný ihned.

Pracovní náplň


Profil pozice
Na této pozici budete vymýšlet nová technická řešení v oblasti vývoje systému pro snižování oxidu dusíku ve výfukových plynech, komunikovat se zákazníky z celého světa při řešení technických problémů, komunikovat a spolupracovat s kolegy z ostatních vývojových center, spolupracovat při zlepšování kvality produktu a prezentovat výsledky vývojových projektů. Při své práci budete využívat nejmodernější technologie jako je 3D tisk, CT analýzu apod.

Profil zaměstnavatele
Naším klientem je společnost, která patří mezi největší výrobce automobilových součástek na světě a v České republice provozuje velké vývojové a výrobní centrum. Pracovník na výše uvedené pozici bude zodpovědný za vývoj nových technických řešení postavených na stávajícím řešení, které odbourává oxid dusíku z výfukových plynů. Tento systém pracuje na principu dávkování močoviny do katalyzátoru, kde dochází k reakci oxidů dusíku s čpavkem, ze které vzniká voda a dusík.

Poznámka


Průběh výběrového řízení
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.
Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.
V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.
Město: České Budějovice
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
Odpovědět nabídka práce

Doporučte nabídku Vývojový inženýr - snižování emisí České Budějovice svým známým


Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
Sdílet Google+ Nahlásit inzerát
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Vývojový inženýr - snižování emisí
ID: 1151849


Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt


Název Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042
Emailzaslat email
URLhttp://www.simplex.cz

více informací o společnosti

O společnosti Simplex Czech s.r.o.

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace