Account manager - startovní pozice - Ostrava

Moravskoslezský

Toto je nabídka práce na pozici Account manager - startovní pozice - Ostrava. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Ostrava můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 26.4.2017   ID: 1157395

Požadavky

- dokončené SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
- ochotu se vzdělávat
- tah na branku a orientaci na cíl
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- reprezentativní vystupování
- schopnost samostatně pracovat

Nabídka

- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci
- přátelský a mladý kolektiv
- školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
- práci v centru Ostravy
- příjemné moderní pracovní prostředí
- k dispozici knihovna s odbornou literaturou
- získání nových znalostí o kapitálovém trhu a dalších možnostech zhodnocení finančních prostředků, které Vám bude přínosem nejen v životě profesním, ale i v osobním.
- příležitost pro svůj rychlý růst a rozvoj – šikovný obchodník u nás často rozvine svou kariéru a přejde ke svým vlastním obchodním jednáním
- širokou nabídku benefitů (neomezené volání, služební vůz, Multisport karta, Diners Club karta, odborné semináře a vzdělávací kurzy, teambuildingové akce, zahraniční stáže a dovolené, firemní klubovna, občerstvení na pracovišti, výhodná zaměstnanecká hypotéka, příspěvek na oblek)

Pracovní náplň

- prezentace produktů společnosti
- práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti (práce pomocí nejmodernějších technologií)
- komunikace s potenciálními klienty
- účast na obchodních jednáních
- sledování aktuálního vývoje na trhu
- informování klientů o aktuálním stavu jejich portfolia
- marketingové kampaně cílené na klienty
- administrativní činnost
- úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
- účast na školeních a sebevzdělávání

Poznámka

Z důvodu výrazného růstu obchodních příležitostí rozšiřujeme pobočku o příjemné a komunikativní spolupracovníky. Máte obchodního ducha? Motivuje Vás nadstandardní finanční ohodnocení?
Plat: 20-29 000 Kč
Město: Ostrava

Doporučte nabídku Account manager - startovní pozice - Ostrava svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Account manager - startovní pozice - Ostrava
ID: 1157395

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Firma CCI - czech capital invest s.r.o.
UliceKorunní 810/104
Město101 00 Praha
Jméno pracovníkaAndrea Schönfelderová
Emailzaslat email
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace