Sales engineer Milking & Dairy Farming Zlín/Brno

Zlínský

Toto je nabídka práce na pozici Sales engineer Milking & Dairy Farming. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Brno můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 22.10.2016   Značka: 10-13-219771/DP   ID: 1157527

Požadavky


Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou) a také pokročilou znalost anglického jazyka. Angličtina je jednak firemním jazykem, ale také jsou v rámci práce příležitostně cesty po Evropě za zákazníky či do mateřské společnosti v Německu.
Vzhledem k tomu, že produkt, který budete prodávat - technologie pro dojení, a také samotní zákazníci jsou specifičtí, tak požadujeme rovněž praxi v prodeji na tomto trhu.
Aby jste si užili komfort firemního automobilu, je zapotřebí i řidičský průkaz sk. B.
Obchodní duch, samostatnost a svědomitost je vyžadována na 100% úrovni.

Nabídka


Benefity:
* 5 týdnů dovolené
* roční cílový bonus až d výše dvou platů
* částečný home office
* služební automobil i pro soukromé účely
* mobil, notebook
* stravenky
* jazykové vzdělávání

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Pracovní náplň


Hledáme obchodníka, který má selský rozum, netrvá na tom, že musí chodit celý den v obleku, ale zároveň ví, že někdy to bez kravaty opravdu nejde.
Prodejce bude odpovědný za produktové portfolio v oblasti techniky určené k dojení. Našim cílem je najít obchodníka, který převezme stávající klienty na B2B a B2C trhu. Nehledáme člověka, který se bude „honit“ za novými zákazníky, ale zároveň se novým příležitostem nebude zcela vyhýbat.
Mimo samotného prodeje se budete zabývat poskytováním after sales služeb a poradenství, přípravou cenových nabídek, analýz trhu, zastupováním společnosti na veletrzích a výstavách apod. Rovněž budete společně s dealery připravovat prodejní strategie, které pomohou k rozvoji obchodu a propagaci Vašeho produktového portfolia.
V rámci své práce se budete setkávat zejména s dealery, kteří zajišťují převážnou část prodejů na českém trhu. Návštěvy farem však k této pozici neodmyslitelně patří, takže zkušenosti s jednáním s koncovým zákazníkem na „farm“ trhu jsou velmi vítány.
Plat: Plat: dohodou
Město: Zlín/Brno
Odpovědět nabídka práce

Doporučte nabídku Sales engineer Milking & Dairy Farming Zlín/Brno svým známým


Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
Sdílet Google+ Nahlásit inzerát
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Sales engineer Milking & Dairy Farming
ID: 1157527


Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt


Název Grafton Recruitment Zlín
UliceTřída Tomáše Bati 1545
Město760 01 Zlín
Telefon+ 420 573 902 930
Emailzaslat email
URLhttp://www.grafton.cz/nabidka-prace/zlinsky-kraj/

Zařazeno v pracovních oborech:

Obchod-prodej Zlín

Podobné nabídky práce:

Prodejce Zlín

Podobné nabídky práce

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace