Odvezeme Vás do práce za 20.000 Kč/měsíc Dolní Podluží

Ústecký

Toto je nabídka práce na pozici Odvezeme Vás do práce za 20.000 Kč/měsíc. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 3.11.2016   Značka: MP 8274   ID: 1160413

Požadavky

Ničeho se nebojte, vše Vás naučíme v rámci vstupního školení. Na zkušenostech u nás nezáleží. Potřebujete jen dobrý zrak, manuální zručnost a schopnost týmové práce.
Prioritou pro nás je: spolehlivost, samostatnost a loajální přístup.

Nabídka

S prací v naší společnosti získáte řadu jistot a výhod:
- nadprůměrná mzda s příplatky až 23.000 Kč/měsíc
- smlouva na Hlavní pracovní poměr
- zajistíme Vám nebo přispějeme na dopravu do zaměstnání
- stravenky ve výši 70 Kč/směnu

Pracovní náplň

Náplní Vaší práce bude výroba a montáž elektro dílů dle technické dokumentace ve třísměnném provozu.
Město: Dolní Podluží

Doporučte nabídku Odvezeme Vás do práce za 20.000 Kč/měsíc Dolní Podluží svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Odvezeme Vás do práce za 20.000 Kč/měsíc
ID: 1160413

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

NázevMANPOWER
Ústí nad Labem
Velká Hradební 10
Jméno pracovníkaPavla Vaníčková
Telefon+420731643736
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace