Práce ve skladu a ve výrobě po celé ČR –ubytování zdarma Praha

Praha, Jihomoravský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský

Toto je nabídka práce na pozici Práce ve skladu a ve výrobě po celé ČR –ubytování zdarma. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 6.12.2016   ID: 1162007

Požadavky

- pečlivost
- zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
- trestní bezúhonnost

Nabídka

- stabilní zaměstnání
- práci s ubytováním nebo příspěvek na bydlení
- možnost týdenních záloh
- práce na hlavní pracovní poměr
- doprava do zaměstnání
- mzda: cca od 13 000 – 20 000,- Kč ČISTÉHO!!!
- možnost přesčasů

Pracovní náplň

Hledáte práci? Hledáme zaměstnance, muže i ženy, na pozice operátor výroby, kontrolor/kvalitář, operátor do slévárny, handler , operátor skladu, skladník v těchto lokalitách:

Praha
Pardubice
Brno
Moravská Třebová
Mikulov
Velká nad Veličkou (Hodonín)
Zubří (Vsetín)
Bor u Tachova

Popis práce:
- jedná se o práci ve výrobě či ve skladu, jednoduchá obsluha poloautomatických strojů
- 8 či 12 hodinové pracovní směny

Poznámka

Pohovory probíhají v těchto lokalitách:
ČR – Praha, Brno, Pardubice
SK – Bratislava

Pro více informací mě kontaktujte na telefonním čísle 773 741 831 (PO-PÁ 8-16hod).
Město: Praha

Doporučte nabídku Práce ve skladu a ve výrobě po celé ČR –ubytování zdarma Praha svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce ve skladu a ve výrobě po celé ČR –ubytování zdarma
ID: 1162007

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název Jobs 4 Joy SE
UliceRohanské nábřeží 657/7
Město186 00 Praha 8
Jméno pracovníkaZuzana Renčová
Telefon773 741 831
Emailzaslat email
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace