Jednoduchá práce ve výrobě Č. Krumlov; 100-120 Kč/hod + příplatky; 1-3 směny

Jihočeský

Toto je nabídka práce na pozici Jednoduchá práce ve výrobě Č. Krumlov; 100-120 Kč/hod + příplatky; 1-3 směny. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Český Krumlov můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 31.5.2017   Značka: MP 10488   ID: 1232019

Požadavky

Nabízíme zajímavé výdělky pro manuálně zručné uchazeče se zájmem o dlouhodobou práci!

- Manuální zručnost
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabídka

- Dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti
- Mzda 100-120 Kč/hod. + příplatky
- Po půl roce týden dovolené navíc
- Dotované stravování

Pracovní náplň

- Montážní práce ve výrobě
Město: Český Krumlov

Doporučte nabídku Jednoduchá práce ve výrobě Č. Krumlov; 100-120 Kč/hod + příplatky; 1-3 směny svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Jednoduchá práce ve výrobě Č. Krumlov; 100-120 Kč/hod + příplatky; 1-3 směny
ID: 1232019

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

FirmaMANPOWER
České Budějovice
Hroznová 28
Jméno pracovníkaRenata Vodová
Telefon+420604226079
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace