Office account manager - startovní pozice v oboru Praha 4/Brno Štýřice

Praha, Jihomoravský, Středočeský

Toto je nabídka práce na pozici Office account manager - startovní pozice v oboru. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 19.1.2017   ID: 996072

Požadavky

Koho hledáme:
- Mladé dynamické uchazeče s ukon. SŠ/SOU vzděláním
- S čistým trestním rejstříkem
- S chutí stát se profesionálem v oboru – junior pozice – s budoucím karierním růstem
- S předchozí praxí v oboru ale i bez!
- S přehledem o celosvětovém dění
- Se základní znalostí práce na PC

Nabídka

Co nabízíme:
- Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha a Brno
- Multi-kulturní pracovní prostředí s možností zahraničních stáží na našich pobočkách
- Plnou podporu a zaškolení po celou dobu spolupráce
- Práci na HPP s fixním platem a bonusy, které můžete sami zvyšovat svojí iniciativou
- Širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- Občerstvení na pracovišti
- Kanceláře se skvělou občanskou dostupností

Pracovní náplň

Co je náplní práce:
- Správa a support klientský požadavků
- Tvoření, řízení a realizace komunikačních aktivit
- Marketingová kampaň cílená na klienty
- Zajišťování podpory a práce v teamu
- Lehká administrativa s reportingem

Poznámka

Jak se přihlásit?

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku a telefonický kontakt na Vás. Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.
Město: Praha 4/Brno Štýřice

Doporučte nabídku Office account manager - startovní pozice v oboru Praha 4/Brno Štýřice svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Office account manager - startovní pozice v oboru
ID: 996072

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název GKFX.com
UlicePodle náhonu 3225/69
Město141 00 Praha 10
Mobil+420 773 802 135
Emailzaslat email
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace