Práce v oboru Administrativa (2020) - strana 19

Administrativa
Marketingový poradce/Obchodník
Praha 4
před 5 dny
- Práci na hlavní pracovní poměr. - Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra. -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka call centra
Ostrava
před 5 dny
* Fixní plat + prémie (až 25.000 Kč čistého) * Volné víkendy + státní svátky * Káva, voda, čaj a zmrzlina zdarma * Kariérní růst *... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor 25.- 45. 000 Kč dovolená i ve zkušebce!
Praha
před 5 dny
A co Vám nabídneme za váš čas a tvrdou práci? Průměrní měsíční výdělek 35 000 Kč (minimální zaručená fixní částka je 22 000... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Brno
před 5 dny
- stabilní zaměstnání v zavedené společnosti - odbornou práci s možností dalšího vzdělávání - HPP na dobu neurčitou - zajímavou... zobrazit nabídku»
HR specialista
Tachov
před 5 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Projektant
Praha 10
před 5 dny
- Práci na hlavní pracovní poměr - Odpovídající platové podmínky - Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele -... zobrazit nabídku»
Obchodník projektu HyperSlevy.cz
Praha 4
před 5 dny
- Práci na hlavní pracovní poměr. - Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra. -... zobrazit nabídku»
Data Management - release coordinator
Plzeň
před 5 dny
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Dlouholetou perspektivu práce a příjemný pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb
Ostrava
před 5 dny
Práce na IČO či HPP dle dohody Benefity v podobě pružné pracovní doby a bezplatného vzdělávání Práce v příjemném kolektivu, v... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
před 5 dny
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Recepční v hotelu Abito*** i bez praxe - rádi Vás zaučíme!
Praha 4 - Michle
před 5 dny
Dlouhodobá spolupráce. Mzda: 100 Kč/hod. zobrazit nabídku»
Nákupčí
- České Budějovice
před 5 dny
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - 5 týdnu dovolené + ostatní benefity ... zobrazit nabídku»
Personální asistent/ka- OZP
Praha
před 5 dny
- Získání znalostí v oblasti personalistiky, možnost podílet se na projektech - Příjemné pracovní prostředí - Částečný úvazek... zobrazit nabídku»
Administrátor reklamních kampaní
Praha 4
před 5 dny
- Zázemí stabilní společnosti, která patří mezi významné internetové společnosti na trhu. - Motivační finanční ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Specialista technického nákupu
Praha
před 5 dny
smlouvu na dobu neurčitou zázemí silné mezinárodní společnosti velmi dobré mzdové ohodnocení odborné zapracování nástup... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ
Praha
před 5 dny
- Práci na plný pracovní úvazek - Práce v prostředí mezinárodní společnost - Pracoviště Praha 4 - Stravenky - 25 dní dovolené... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda pro studenty
Brno nebo Hodonín
před 5 dny
Nechceš jen sedět doma a hledáš práci na léto? Máš zájem zlepšit své komunikační dovednosti, poznat nové lidi, načerpat zkušenosti a... zobrazit nabídku»
Prodejce internetové reklamy
Brno nebo Hodonín
před 5 dny
nově min. garantovaná mzda 18 000 Kč + provize, průměrná mzda 26 000 Kč práce na standardní pracovní smlouvu pravidelnou pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodník junior (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 5 dny
Obchod, obchodník a obchodování, to je těžké sklonování, ale s chutí učit se, zapálením a přijetím výzvy, to má pak ty správné... zobrazit nabídku»
Účetní specialista s AJ
okres Hradec Králové
před 5 dny
Máte praxi v účetnictví? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete být součástí významné zahraniční společnosti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace