Práce v oboru Administrativa (2164) - strana 19

Administrativa
Asistent/ka plánování výroby/ absolvent
Benátky nad Jizerou
před 3 dny
- příjemné pracovní prostředí - roční prémie - 4 týdny dovolené + 5 sickdays - flexibilní pracovní doba - stravenky... zobrazit nabídku»
Vedoucí poštovní distribuční sítě
Hradec Králové
před 3 dny
Jsme dlouholetí a ostřílení profíci na poštovní služby. Pracuje pro nás už více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - reklamace, škodní události
Praha
před 3 dny
Je na Vás spoleh a v práci jste pečlivý/á? Jste nastavením optimista a nic Vás nerozhází? V komunikaci umíte být asertivní a při... zobrazit nabídku»
Training coordinator s angličtinou
Praha
před 3 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie, hledáme kandidáta/ku, kteří mluví... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího prodejny - plat od 25 000,-
Plzeň
před 3 dny
Máš zkušenosti v oblasti obchodu nebo služeb a vedení lidí? Nechybí ti nadšení, pozitivní myšlení a nechodíš si to do práce jen... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy - zák. servis bez prodeje!
Pardubice
před 3 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Junior účetní
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost, která na evropském trhu zastupuje světové výrobce průmyslových čerpadel a příslušenství, hledáme... zobrazit nabídku»
Junior logistik
Praha 5
před 3 dny
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior logistik. Požadujeme Nj... zobrazit nabídku»
Skladník náhradních dílů v autorizovaném autoservise
Ostrava
před 3 dny
KODECAR, spol. s r.o., autorizovaný servis pro značky Mitsubishi, Mazda, Citroën a Brabus, hledá zaměstnance na pozici skladníka náhradních... zobrazit nabídku»
Šance pro absolventy - pasivní linka zák. servisu!
okres Pardubice
před 3 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Technik OTD
Náchodsko
před 3 dny
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník s komunikativním cizím jazykem
Ostrava
před 3 dny
Popis pracovní pozice: Administrativní pracovník Požadavky na kandidáta: SŠ,VŠ, možno i absolvent, základní práce na internetu... zobrazit nabídku»
Operátor pasivní zákaznické linky
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta - poskytující služby v oblasti energetiky - hledáme nového kolegu na pozici Operátor zákaznické linky. Pokud hledáte... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer
České Budějovice
před 3 dny
Práce ve velké stabilní úklidové společnosti , fungující po celé republice. zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní - developerská společnost
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, dceřinou společnost nadnárodní developerské společnosti, hledáme Samostatná/ý účetní. Předmětem činnosti... zobrazit nabídku»
Asistentka kanceláře
okr. Lovosice
před 3 dny
A co za to všechno? -Příspěvky na pojištění/stravování -K dispozici noťas/mobil -Sleva na mobilní služby -Jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
Accountant - junior
Praha
před 3 dny
Máte rád/a nové výzvy? Máte již nějakou praxi z účetnictví a hledáte práci, kde byste dennodenně využil/a svou angličtinu? Pro našeho... zobrazit nabídku»
Manažer strategie
Praha
před 3 dny
Naším zákazníkem je významná logistická společnost s dlouholetou tradicí a stabilním postavením na českém trhu. Z důvodů posílení... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznické podpory
Praha
před 3 dny
Naším klientem je stabilní, avšak expandující výrobně-obchodní společnost se zahraničním zázemím a dlouholetou působností na... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 3 dny
* Příspěvek na stravování/Stravenky * Zázemí stabilní společnosti * Možnost vzdělávání a profesního růstu zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace