Práce v oboru Administrativa (2030) - strana 33

Administrativa
Kvalitář pro Nové projekty i Junior -
Bor u Tachova
před týdnem
Posilujeme team kvality - zákaznické a dodavatelské, Přivítáme aktivní uchazeče, zkušenost v automotive Výhodou, kteří se chtějí... zobrazit nabídku»
Personalistka
Praha
před týdnem
- zázemí největší společnosti v ČR ve svém oboru - samostatná práce v dynamické společnosti - zajímavé finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Odborný/á referent/ka - Nákup
Praha
před týdnem
13. mzda až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení, karta... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Praha
Praha
před týdnem
* Příspěvek na stravování/Stravenky * Zázemí stabilní společnosti * Možnost vzdělávání a profesního růstu zobrazit nabídku»
Pracovník stavebnin - administrativní pozice Praha 9
Praha
před týdnem
- zázemí zavedené české firmy - příjemné prostředí - pracoviště nedaleko metra - odpovídající finance - stravenky zobrazit nabídku»
Do you speak polish? AR Accountant wanted! (#9067591) (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of AR Accountant! Do you speak POLISH? Would you like to to be part of a... zobrazit nabídku»
Účetní - Praha chodov - nástup ihned! (#8454986) (Praha - Chodov, CZ)
Celá ČR, Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici ÚČETNÍ. Co bude Vaší náplní práce: Účtování... zobrazit nabídku»
Asistentka se znalostí NJ a Excelu - Praha 10 - junior
Praha
před týdnem
příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v Praze 10 dobré platové podmínky, prémie zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ - šance!
Plzeň
před týdnem
práci v centru plzně zázemí velké mezinárodní společnosti přátelský a dynamický kolektiv roční bonus pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Flexibilní brigády pro studenty
Praha
před týdnem
Pro naše klienty hledáme studenty/ky na krátkodobé i dlouhodobé brigády. Jedná se o recepce, administrativní výpomoc, hostesky/promotéry,... zobrazit nabídku»
Pracovník obchodního oddělení
Plzeň
před týdnem
- Uplatnění na zajímavé administrativní pozici - Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Práce v příjemném kolektivu - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu nákupních služeb
Lanškroun
před týdnem
zajímavou práci ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu stabilitu zahraniční společnosti příjemný pracovní kolektiv zapracování v... zobrazit nabídku»
Operátor/ka PCO
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se oblastí protipožárních systémů a technologií, hledáme nového kolegu na pozici: Operátor/ka... zobrazit nabídku»
Manažer/ka kanceláře Praha
Praha
před týdnem
Chcete pracovat v přátelském prostřední obchodní společnosti v menším kolektivu? Máte dlouholeté zkušenosti s vedením office a s prací... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedoucího divize s AJ
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s administrativní podporou managementu? Vaše angličtina je na výborné úrovni a chcete ji i nadále používat na denní bázi?... zobrazit nabídku»
Koordinátor(ka) Liberec s aktivní polštinou
Liberec/Wroclaw
před týdnem
· stabilní a perspektivní práci v rostoucí společnosti s významným postavením na trhu · aktivní práci s pestrou pracovní náplní,... zobrazit nabídku»
Referent oddělení odbytu
Plzeňský
před týdnem
* Denní evidence a vyřizování zákaznických objednávek * Kontrolování termínů, komunikace se zákazníkem * Péče o zákaznické portály,... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti s nákupem a procesy v logistice? V prostředí aftermarketu se velmi dobře vyznáte? Umíte slušně anglicky? Chcete se podílet... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti se štíhlou výrobou? Zajímá Vás oblast procesního/průmyslového inženýrství? Hledáme vzkušené kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
HR business partner
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáte stabilní praxi v mezinárodní společnosti? Cítíte se v oblasti lidských zdrojů jako ryba ve vodě? Domluvíte se anglicky? Pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace