Práce v oboru Administrativa (1932) - strana 34

Administrativa
Asistentka obchodu a personalistiky
Červený Kostelec
před 14 dny
práce v zajímavé výrobní společnosti, nástup možné dohodou, finanční ohodnocení cca 22 000,-Kč, zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
před 14 dny
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
před 14 dny
- dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Mzdový/á účetní - Kaplicko
Kaplice
před 14 dny
* Práce na HPP - nástup ihned * Prémie, bonusy, 13. a 14. plat * Příspěvek na stravování či dojíždění * Příspěvek za neabsenci *... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení společnosti
Pardubice
před 14 dny
Ovládáte AJ na pokročilé úrovni? Máte praxi v administrativě? Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský... zobrazit nabídku»
Referent/ka oddělení prodeje
Praha-východ, okolí Průhonice, Čestlice
před 14 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení tvorby ceníků
Praha-východ, Říčany
před 14 dny
Pevnou pracovní dobu od 7,30 – 16,00 Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Stravenky, 20 dní dovolené, penzijní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Mělník
před 14 dny
zajímavá a samostatná pracovní příležitost ve stabilní společnosti možnost rozvoje a dalšího vzdělávání v mzdové agendě bonusy... zobrazit nabídku»
Asistentka / referentka oddělení logistiky
Praha-východ, Říčany
před 14 dny
Pevnou pracovní dobu od 7,30 – 16,00 Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Stravenky, 20 dní dovolené Velice... zobrazit nabídku»
HR Support, náborové centrum Zličín - 20h týdně
Praha
před 14 dny
Job Description Společnost Randstad hledá do svého týmu nové kolegy/kolegyně na pozici HR Support do našeho náborového centra na Zličíně.... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s NJ
Chanovice
před 14 dny
Pro našeho klienta, stabilní zahraniční společnost zabývající se výrobou dřevěných konstrukcí, dřevostaveb, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Office manager
Brno
před 14 dny
Ruský investor s rozjezdem výrobní firmy v Brně se kouká po prvním zaměstnanci. Pravá ruka 2 manažerů, kteří mluví hlavně rusky a... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka s FJ (NJ)
Brno
před 14 dny
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti ÚČETNICTVÍ a domluvíš se francouzky... zobrazit nabídku»
Kalkulant, Humpolecko, 25 - 35 000 Kč
Vysočina
před 14 dny
Kdo jsme? Jedna z největších tiskáren na Vysočině! Pro koho děláme? Pro ty největší hráče na trhu - banky, operátoři atd. Jsme dobří,... zobrazit nabídku»
Customer Care Representative
Příbor
před 14 dny
Jsi jazykově nadaný? Máš zkušenost v oblasti zákaznického servisu? Jsi komunikativní a nebojíš se zvednout telefon a vyřešit, co je... zobrazit nabídku»
Customer Care Representative
Příbor
před 14 dny
Dokážeš se domluvit anglicky a německy? Máš zkušenost s komunikací s klienty nejlépe v oblasti zákaznického servisu, nákupu nebo... zobrazit nabídku»
Mystery Shopping/Auditor - Part Time 20 800 Kč!
Ústí nad Labem
před 14 dny
*Práce na DPČ (Projekt zhruba na 1-2 měsíce) *Mzda 800€/měsíčně *Pracovní doba: PO – PÁ od 9:00 do 14:00 *Stravenky v hodnotě... zobrazit nabídku»
Provozní manažer/manažerka
Kladno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se zajištěním komplexní provozní správy budov a výrobních provozů, včetně hygienického... zobrazit nabídku»
Client Specialist Finance
Praha
před 14 dny
Co ti nabízíme? Moderní prostředí a technologie Neformální firemní kultura Každodenní snídaně a svačiny přímo v kanceláři ... zobrazit nabídku»
Specialista podpory prodeje
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost pohybující se v automobilové oblasti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista podpory prodeje. ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace