Práce v oboru Administrativa (2030) - strana 34

Administrativa
Program manager
Moravskoslezský
před týdnem
Pro jednu významnou automotive společnost potřebujeme schopného PROGRAM MANAGERA, který se domluví anglicky, bude jej bavit mít zodpovědnost a... zobrazit nabídku»
HR administrator
Moravskoslezský
před týdnem
Zajímá Tě oblast HR a chceš se v této oblasti profesně realizovat? Pokud máš již nějakou praxi a chceš pracovat ve fajn kolektivu, pošli... zobrazit nabídku»
Asistentka Top managementu/recepční, Praha 8
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, jednu z největších námořních společností se sídlem pro Střední a Východní Evropu v Praze, aktuálně hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek na právním oddělení
Královéhradecký
před týdnem
Odmění Vás: - odpovídajícím mzdovým ohodnocením, které po zaučení narůstá - dalším týdnem dovolené navíc - benefity jako jsou... zobrazit nabídku»
Personální referent/ka [nástup možný ihned] (svewe)
Most
před týdnem
- kancelář přímo v Mostě - samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí - zázemí personální agentury, která je na trhu již od... zobrazit nabídku»
Administrativně-technická pozice v oblasti automotive
Praha
před týdnem
Novým kolegům nabízíme příjemné ohodnocení 23.000,- Kč, dále docházkový bonus 1.650,- Kč, plnohodnotně hrazené stravenky v částce... zobrazit nabídku»
Buď TOP prodejce, měj neomezené provize
Ostrava
před týdnem
- smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty, služby) - smlouva na HPP,... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu - LU 287
Praha
před týdnem
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodního oddělení - od 20.000,- Kč - i bez praxe
Praha
před týdnem
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj? Chcete třeba po zapracování... zobrazit nabídku»
Odborný/á referent/ka - Nákup ovoce a zeleniny, Kaufland
Modletice u Prahy
před týdnem
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Personalist(k)a s AJ/NJ
Liberecký, Královéhradecký
před týdnem
Máte dokončené středoškolské vzdělání, ideálně humanitního zaměření? Umíte anglicky nebo německy na komunikativní... zobrazit nabídku»
HR specialist(k)a s AJ/NJ
Liberecký, Královéhradecký
před týdnem
Jste absolventem/kou střední nebo vysoké školy a máte praxi na pozici personalisty/ky? Mluvíte plynně anglicky nebo německy a chcete jazyk... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis – vedoucí týmu
Praha
před týdnem
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Účetní senior [nástup i ihned]
Chomutovsko
před týdnem
- zázemí celosvětového výrobce - reprezentativní pozici - bonusy/prémie - dovolená navíc - firemní akce - mobilní telefon - notebook... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
oblast Vysoké Mýto
před týdnem
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Záskok na recepci, 100Kč na hodinu, Praha Ruzyně
Praha
před týdnem
* 100 Kč na hodinu * Praha Ruzyně * dlouhodobá brigáda * příjemný kolektiv * získání zkušeností na pozici recepční zobrazit nabídku»
Administrativní podpora
Praha
před týdnem
Pro významného mezinárodního klienta se sídlem v centru Prahy hledáme vhodné kandidáty/ ky na pozici Administrativní podpora Vaší... zobrazit nabídku»
Recepční
Praha
před týdnem
RECEPČNÍ Pro našeho klienta, mezinárodní prosperující společnost sídlící v centru Prahy hledáme vhodné kandidáty/ ky na... zobrazit nabídku»
Coordinator with English + other language
Praha
před týdnem
Introduction of our client / job offer International company, locality Prague center. Job description Communication with customers Supporting the... zobrazit nabídku»
Koordinátor s NJ + AJ
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Stabilní mezinárodní společnost se sídlem v centru Prahy. Pracovní náplň Denní komunikace se stabilními... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace