Práce v oboru Administrativa (2007) - strana 37

Administrativa
Finanční účetní
Turnov
před 14 dny
Nabízíme: - práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou - motivující finanční ohodnocení - možnost volné pracovní doby - bonusový... zobrazit nabídku»
HR specialista (25 000 Kč - 35 000 Kč)
Šternberk
před 14 dny
zázemí zahraniční výrobní společnosti zajímavá práce na HR oddělení zaměstnanecké benefity možnost profesního rozvoje, jazykové... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
před 14 dny
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Podpora zákazníků pro začátečníky i pokročilé - až 35.000,-
Praha
před 14 dny
Co můžete očekávat Vy? - příjemné pracovní prostředí v kolektivu zhruba o 15 lidech - úzké, přátelské vazby - občerstvení na... zobrazit nabídku»
Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní sm...
Ostrava
před 14 dny
Co Vám nabízíme? - smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty,... zobrazit nabídku»
Specialista pro interní vzdělávání
Prostějov
před 14 dny
Mezinírodní firma hledá do svého týmu Specialistu na interní vzdělávání: Vaší pracovní náplní bude: - zajištění vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Zkušený/Á účetní – teamleader s AJ
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný kolektiv a... zobrazit nabídku»
Mezinárodní účetní s NJ nebo FJ
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný kolektiv a... zobrazit nabídku»
Asistentka
Brno
před 14 dny
- zázemí stabilní a progresivní společnosti, která je špičkou ve svém oboru - pestrou pracovní náplň - neformální pracovní... zobrazit nabídku»
Skladová asistentka
Jirny
před 14 dny
 dvousměnný provoz - 8 hodinová pracovní doba PO-Pá   mzda 20.000Kč + 90Kč stravenka/odpracovanou směnu  zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis v oddělení distribučních služeb!
Plzeň
před 14 dny
práci v přátelském kolektivu s flexibilní pracovní dobou (od 9 do 15:30) vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Asistent předsedy představenstva
Plzeňský
před 14 dny
Popis pozice Celosvětově významná tradiční česká společnost, která je špičkou v oboru dopravního strojírenství, současné době hledá... zobrazit nabídku»
Recepční s aj/office Manager
Středočeský
před 14 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Operátor/ka zákaznického servisu
Jihlava
před 14 dny
* HPP od 14 000,- Kč * Nástupní bonus 10 000,- Kč * Věrnostní bonus 2 000,- Kč * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na školku *... zobrazit nabídku»
Stáž pro společnost Adecco Plzeň
Plzeň
před 14 dny
- neplacenou stáž pro jednu z největších personálních společností na světě - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv... zobrazit nabídku»
HR Manager
Most
před 14 dny
Chcete se stát součástí nově vznikajícího projektu na Mostecku? Není pro Vás problém se v začátcích dočasně relokovat do Německa?... zobrazit nabídku»
HR manažer
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte několikaleté zkušenosti z oblasti HR? Hovoříte plynně anglicky a máte velmi dobré znalosti pracovně- právního práva? Jste silná... zobrazit nabídku»
Specialista administrativy - řešení vnitřních záležitostí
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zájem denně mluvit anglicky a láká Vás působení v mezinárodní společnosti, která nabízí zajímavé benefity? Pokud již máte praxi... zobrazit nabídku»
Fakturantka do stavební společnosti (od 20.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pracovní nabídka pro šikovné fakturantky z okolí Ivančicka/ Rosicka, stavební společnost, která působí v západní části Brna hledá... zobrazit nabídku»
Účetní (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme šikovnou účetní, zejména pro účtování přijatých a vydaných faktur, včetně pozastávek. Pokud ti nevadí dojíždět 10 min... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace