Práce v oboru Administrativa (1956) - strana 37

Administrativa
HR Generalist
Liberecký kraj
před 14 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Skenování dokumentů
Praha
před 14 dny
- práce pro prestižní mezinárodní společnost - finanční odměna: 90,- Kč/ hod. - pracoviště na Chodově - dlouhodobá spolupráce... zobrazit nabídku»
Montér
celý svět
před 14 dny
 - cestování po celém světě (EU, Saudská Arábie, Angola, Rusko, USA a další)  - motivující finanční ohodnocení  - stravné, kapesné... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s AJ (nástup ihned)
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti - Příjemný kolektiv a moderní prostředí - Zajímavé finanční ohodnocení - Firemní benefity... zobrazit nabídku»
Personalista pro výrobní společnost
Mladá Boleslav
před 14 dny
Chceš být HR Business Partnerem? Reaguj na tuto pozici. Jako personalista budeš mít následující kompetence: * řídit náborové aktivity pro... zobrazit nabídku»
HR Manager
Liberecký
před 14 dny
Pracujete již řadu let na vysoké HR pozici a hovoříte velmi dobře anglicky? Jste silní v argumentaci a vyjednávání s managementem?... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Zlínský
před 14 dny
Chcete v zaměstnání využívat vaše znalosti NJ? Pak právě Vy byste mohla být vhodnou uchazečkou na pozici Asistentka ředitele! Vaší... zobrazit nabídku»
Personalista s AJ
okr. Olomouc
před 14 dny
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené odborné vzdělávání a rozvoj příspěvek na... zobrazit nabídku»
Obchodník po telefonu
Praha
před 14 dny
Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Obchodníka po telefonu. Popis pozice: Vaším hlavním úkolem... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Černošice, Praha 4
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí vzorkovací a měřící přístroje pro oblast přírodních věd, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Customer Service Agent with french (#8338796) (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of CUSTOMER SERVICE AGENT with FRENCH. Would you like to to be part of a... zobrazit nabídku»
Cash allocation team member with french part time/full time #8204355 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před 14 dny
Possibility of working as a PART TIME OR FULL TIME JOB. Do you speak FRENCH? Would you like to to be part of a start up company? Then People... zobrazit nabídku»
Accountant with spanish knowledge #8211219 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accounts Payable Accountant! Would you like to to be part of a start... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality ve výrobě
okr.Beroun
před 14 dny
- zajímavou práci plnou výzev - uplatnění vašich znalostí a kariérní růst - jistota stabilního zaměstnání u prosperující firmy -... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ... zobrazit nabídku»
Finance support with SAP - UP TO 36 000 CZK
Praha
před 14 dny
Job description - communication with clients and solving their requests - verification of POs - cooperation on invoice processes - data maintanance -... zobrazit nabídku»
Zákaznický specialista s AJ, NJ, FJ, holandštinou
Plzeňský
před 14 dny
Chcete být součástí převážně mladého kolektivu a mít možnost ve velké míře využívat cizí jazyky? Láká Vás mezinárodní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník s AJ, NJ, FJ, holandštinou
Plzeňský
před 14 dny
Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti z oblasti administrativy a hledáte práci v Plzni? Chcete v práci... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Písecko
před 14 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnost důkladného zaškolení - Podpora... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - investice
Jihočeský
před 14 dny
Zázemí dynamické, perspektivní mezinárodní výrobní společnosti Motivační finanční ohodnocení Příležitost k profesnímu i osobnímu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace