Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 37

Administrativa
Pracovník/-ice spedice
Hradec Králové
před týdnem
zázemí nadnárodní společnosti velmi zajímavé finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené možnost profesního rozvoje firemní... zobrazit nabídku»
Personální referent/ka
Jičín
před týdnem
Nabízíme: Zázemí stabilní výrobní společnosti Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů Mobilní... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Ostrava - Vítkovice
před týdnem
práci ve stabilní mezinárodní společnosti prostor pro seberealizaci pružnou pracovní dobu firemní notebook a telefon místo... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu kontroly kvality
okres Tachov
před týdnem
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - práci na zajímavých projektech - flexibilní pracovní doba zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník / koordinátor přeprav
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností hledáme do teamu... zobrazit nabídku»
Nábor zaměstnanců pro mezinárodní společnosti
Praha
před 14 dny
Co Vám může Adecco nabídnout: *Samostatnou a zodpovědnou práci *Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
Specialista podpory prodeje
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost pohybující se v automobilové oblasti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista podpory prodeje. ... zobrazit nabídku»
Koordinátor s NJ + AJ
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Stabilní mezinárodní společnost se sídlem v centru Prahy. Pracovní náplň * Denní komunikace se stabilními... zobrazit nabídku»
Coordinator with English + other language
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer International company, locality Prague center. Job description * Communication with customers * Supporting the... zobrazit nabídku»
HR konzultant / junior
Moravskoslezský
před 14 dny
Zajímáte se o oblast recruitmentu? Domluvíte se anglicky a hledáte práci ve stabilní společnosti, která Vám poskytne zázemí a možnost... zobrazit nabídku»
Personalista/THP pracovník
Ústecký
před 14 dny
Do našeho týmu hledámé novou posilu na pozici personalista. Baví Vás práce s lidmi je Vaše angliština na pokročilé úrovni? Tak pak je tato... zobrazit nabídku»
Plánovač/-ka výroby
Ústí nad Labem
před 14 dny
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dobrou dopravní dostupnost z centra Ústí nad Labem - jazykové vzdělávání - týden dovolení... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Mladá Boleslav
před 14 dny
 - firemní automobil - notebook - pracovní telefon - 25 dní dovolené - příspěvek na ubytování - mzda 35.000 Kč - 40.000 Kč + nárok na... zobrazit nabídku»
Payroll Administrator
Brno
před 14 dny
Payroll Administration for Czech Republic: - collect payroll relevant information - update internal databases - administrator of Time-recording... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení společnosti
Mladá Boleslav
před 14 dny
Hledáme ASISTENTKU VEDENÍ SPOLEČNOSTI! Předpokladem je praxe z obdobné pozice a znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Okříšky
před 14 dny
Vyznáte se v LEAN managementu? Baví Vás optimalizace různých procesů a umíte anglicky? Rádi byste pracovali pro silnou společnost? ... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera logistiky
Okříšky
před 14 dny
Vyznáte se v logistických procesech, zásobování a umíte jednat s dodavateli a přepravci? Domluvíte se anglicky? Máte praxi ve vedení... zobrazit nabídku»
Referent interní obchodní služby
Kuřim
před 14 dny
- práci v prosperující firmě - motivující příjem - týden dovolené navíc - 13. plat - lokalita Brno - venkov zobrazit nabídku»
Studentská stáž v personální společnosti
Plzeň
před 14 dny
- Bohaté zkušenosti z oblasti personální administrativy - Získání praxe v moderní mezinárodní společnosti - Seznámení s firemním... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Hradec Králové
před 14 dny
- odpovídající platové ohodnocení - roční prémie a bonusy - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - závodní stravování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace