Práce v oboru Administrativa (1942) - strana 42

Administrativa
Aktivní obchodník s výdělkem až 30.000,- TOP
Brno
minulý měsíc
V naší společnosti je nastaven motivující systém ohodnocení – jistota základní mzdy, lákavé bonusy (jejichž výši si ovlivníte sami... zobrazit nabídku»
Junior specialista na pneu - 27.000,-
Praha
minulý měsíc
- Dlouhodobá spolupráce u jednoho z předních výrobců pneumatik (po roce smlouva na dobu neurčitou) - Odpovídající zaškolení a podpora... zobrazit nabídku»
HR specialista
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Data Management - release coordinator
Plzeň
minulý měsíc
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Dlouholetou perspektivu práce a příjemný pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
minulý měsíc
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Roving_Kontrola kvality - nástup ihned
Plzeň
minulý měsíc
* HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta * školící programy, možnost kariérního postupu * mzda 100,- Kč/hod * bonus až... zobrazit nabídku»
Účetní
Tachovsko
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Absolventi VŠ - technické obory
Ústecký
minulý měsíc
- start Vaší kariéry v úspěšných nadnárodních společnostech - získání potřebné praxe pro další profesní rozvoj - motivující... zobrazit nabídku»
Junior účetní - Praha 4
Praha
minulý měsíc
- získání zkušeností z oblasti účetnictví v prostředí mezinárodní společnosti - týmová souhra kolektivu - odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Senior účetní - Praha 4
Praha
minulý měsíc
Co můžeme nabídnout: - získání zkušeností z oblasti účetnictví v prostředí mezinárodní společnosti - týmová souhra kolektivu -... zobrazit nabídku»
Hledáme překladatele z bulharštiny (AŽ 25000 Kč)
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli maximálně spokojení a proto máme pro ně připravenou i řadu zaměstnaneckých benefitů či možnost... zobrazit nabídku»
Nákupčí - vhodné pro absolventy
Prachatice
minulý měsíc
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - dovolená nad zákonný rámec - pružná pracovní doba - příspěvek na stravovaní - další... zobrazit nabídku»
Office Manager/ Asistent/ka vedení
Praha - Libuš
minulý měsíc
Na co se můžete těšit?   · Zázemí prosperující mezinárodní firmy  · Příjemné pracovní prostředí, různorodá pracovní náplň a... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka
Plzeň
minulý měsíc
práci ve stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění ... zobrazit nabídku»
Obchodní asistentka
Brno
minulý měsíc
Pro brněnský tým světově známé společnosti hledáme šikovnou asistentku. Vaší náplní práce bude: * komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu
Děčín
minulý měsíc
Baví Vás vedení projektů, ale nebaví Vás automotive? Pak se přidejte k nám a rozvíjejte se stejně jako my! :-) Zabýváme se zakázkovou... zobrazit nabídku»
Personální koordinátor
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Zázemí silné nadnárodní společnosti s tradicí v oboru a velmi dobrým jménem na trhu. Přátelský kolektiv, který Vám bude vždy oporou.... zobrazit nabídku»
Specialista controllingu
Plzeň
minulý měsíc
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Možnost uplatnit a rozvíjet své znalosti a dovednosti -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní se znalostí NJ
Plzeň
minulý měsíc
- zázemí stabilní zahraniční společnosti - možnost dalšího vzdělávání - dovolenou navíc - zajímavé mzdové ohodnocení zobrazit nabídku»
Recruiter s AJ
Plzeň
minulý měsíc
Máš zkušenosti s vyhledáváním a náborem zaměstnanců? Baví tě pracovat se sociálními sítěmi a LinkedIn Recruiter? Hovoříš... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace