Práce v oboru Administrativa (1984) - strana 42

Administrativa
Manažer kvality part-time
Jihomoravský
před 1 měsíci
Chcete se podílet na mezinárodním projektu pro jednu významnou společnost? Nemáte problém s komunikací v anglickém jazyce? Potřebujete... zobrazit nabídku»
Podpora kvality vývoje - částečný úvazek
Jihomoravský
před 1 měsíci
Chcete získat praxi? Umíte anglicky? Potřebujete práci na částečný úvazek? Jste člověk, který je schopen komunikovat napříč týmu a... zobrazit nabídku»
HR konzultant – pobočka Olomouc
Olomoucký
před 1 měsíci
Rádi byste se uplatnili na perspektivní pozici v personální agentuře a máte prokazatelně jak obchodního ducha, tak talent zvládat více... zobrazit nabídku»
Specialista raného vymáhání
Olomouc
před 1 měsíci
NABÍZÍME: Motivující finanční ohodnocení Možnost kariérně růst Otevřenou a dynamickou firemní kulturu – práci v mladém... zobrazit nabídku»
HR recruiter
Ústecký
minulý měsíc
Máte zájem o dynamickou práci a rádi komunikujete s lidmi (po telefonu a online emailem, přes profesní sociální sítě aj.)? Máte zájem o... zobrazit nabídku»
HR specialista náborů
Ústecký
minulý měsíc
V rámci rozšiřování týmu hledáme člověka, který se nebojí odměny dle výkonu, má tah na branku, je pečlivý, důsledný, spolehlivý a... zobrazit nabídku»
Order Manager - Manažer řízení zakázek
Otrokovice
minulý měsíc
- práci v nadnárodní společnosti s přátelskou atmosférou - zajímavé finanční ohodnocení - práci v mezinárodním týmu, každodenní... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka se znalostí ruského jazyka
Ostrava
minulý měsíc
Kariéru ve stabilní zahraniční společnosti Možnost profesního růstu Zaměstnanecké výhody Firemní vzdělávání a školení ... zobrazit nabídku»
Junior HR konzultant Plzeň
Plzeňský
minulý měsíc
Nemáš za sebou pracovní zkušenosti, ale hledáš pracovní místo, kde to nebude nikomu vadit? Baví Tě práce s lidmi a k tomu máš i obchodní... zobrazit nabídku»
Recruiter - zajímavé projekty přímo v Plzni
Plzeňský
minulý měsíc
Zajímá Tě oblast personalistiky a láká Tě hledat nové zaměstnance pro významné firmy v Plzeňském kraji? Jsi komunikativní a pečlivá/ý... zobrazit nabídku»
Přípravář výrobní linie - 42,Bor Nová Hospoda
Mariánské Lázně
minulý měsíc
Nabízíme: 115Kč/hod.,příspěvek na stravu a noční směnu 12%, bonus za neabsenci a produktivitu,25 dní dovolené + za každých 5 let 1... zobrazit nabídku»
Accounts Payable and Payment Specialist with English
Brno - město
minulý měsíc
For a newly created Account Payable Shared Service Center in Brno, we are looking for an AP Specialist to take in charge processing of invoices. Main... zobrazit nabídku»
Externí specialista BOZP a PO, bez jazyků
Jihočeský
minulý měsíc
Rozšiřujeme tým externích poradců a specialistů v oblasti BOZP a PO. Velkou výhodou této pozice je, že si návštěvy u klientů organizujete... zobrazit nabídku»
HR and sales consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you like challenges? Would you like work in dynamic environment? Does not bother you stressful work? Do you like satisfied customers and... zobrazit nabídku»
Teamleader - 31,Bor Nová Hospoda
CTP Bor Nová Hospoda
minulý měsíc
Nabízíme:120 Kč/hod. + 13 Kč osobní ohodnocení, příplatky za odpolední/noční směnu, stravenky 70Kč/směna zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a AJ
Ostrava
minulý měsíc
* práce na plný úvazek na dobu neurčitou * příjemný mladý kolektiv, atraktivní prostředí blízko centra města * možnost profesního a... zobrazit nabídku»
HR team assistant - Praha
Praha
minulý měsíc
Největší personální agentura se sídlem v Brně přijme do svého týmu kolegyni na pozici: HR TEAM ASSISTANT (20.000 Kč) * zázemí... zobrazit nabídku»
Personalistka - mzdová účetní
Ústecký
minulý měsíc
Chce pracovat jako interní HR specislista ve výrobní společnosti? Máte zkušenosti s podklady pro mzdy, Zákoníkem práce? Máte praxi s nábory... zobrazit nabídku»
Personalistika - mzdy
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici v personalistice a mzdách? Máte praxi z výrobní společnosti? Znáte příslušnou legislativu? Chcete se zdokonalit v anglickém... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního oddělení
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte práci v oblasti administrativy? Chcete pracovat v nových moderních kancelářích? Hovoříte anglicky nebo italsky? Pak jste právě... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace