Práce v oboru Administrativa (1938) - strana 42

Administrativa
Recepční - čestlice - až 25.000,- CZK
Praha
před 14 dny
Můžeme Vám nabídnout: - zázemí silné společnosti s mezinárodní působností, ve které se neztratíte - možný kariérní postup, Vaše... zobrazit nabídku»
Customer Service Support Specialist
Praha
před 14 dny
Co nabízíme? * Zajímavé platové ohodnocení (fixní plat + bonus) * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Roční bonusy * Home office *... zobrazit nabídku»
Specialista pro interní vzdělávání
Svitavy
před 14 dny
Zajímavá pracovní příležitosti pro ty z vás, kteří mají zkušenost z výrobní firmy, umí velmi dobře anglicky, nebo německy a chtějí... zobrazit nabídku»
Servisní technik, papírenství
Jihočeský
před 14 dny
Hledáme kandidáta se zkušeností z papírenského průmyslu na pozici Servisního technika. Vaší zodpovědností bude část evropského... zobrazit nabídku»
Servisní technik - papírenství, možnost HO, až 55 000 Kč
Strakonice
před 14 dny
Hledáme kandidáta se zkušeností z papírenského průmyslu na pozici SERVISNÍ TECHNIK. Budete zodpovědní za část evropského regionu.... zobrazit nabídku»
Koordinátor změn, vývoj a výroba
Ostrava
před 14 dny
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik, nové projekty
Nový Jičín
před 14 dny
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Specialista náboru a zpracování mezd
Olomoucký
před 14 dny
Máte praxi v náboru zaměstnanců a se zpracováním mezd? Hovoříte plynule anglicky? Pak neváhejte a reagujte na naši nabídku... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Telemarketing - telekomunikace
Praha, Středočeský kraj
před 14 dny
- Práce ve svobodném firemním prostředí - Školení zajištěno v plné míře - Zajímavé platové podmínky v závislosti na obchodních... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí
Turnov a Liberec
před 14 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - různé benefity a prémie - další benefity po ukončení zkušební doby - příspěvek na stravování... zobrazit nabídku»
Administrátor přijatých faktur s ruštinou
Ostrava
před 14 dny
zázemí mezinárodní společnosti možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě školení, benefity: 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Příležitost ve fashion store
Hradec Králové
před 14 dny
Čeká Tě práce v příjemném prostředí hradeckého Auparku s variabilními 8 hodinovými (či kratšími) směnami. Otevřenou a přátelskou... zobrazit nabídku»
Asistentka - výrobní společnost
Brno - město
před 14 dny
* Administrativní podpora chodu společnosti * Příprava podkladů k fakturaci * Všestranná organizace * Komunikace s úřady a dalšími... zobrazit nabídku»
Asistentka personálního oddělení
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti personalistiky a administrativy? Hledáte možnost pracovat v mezinárodní společnosti a získat další praxi v oblasti... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky - zákazníkům partnerem
Ostrava, Opava, Karviná
před 14 dny
Co od nás můžeš čekat? - práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté - skvělou... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce správy aktivních složek,HPP
Dobrovíz
před 14 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - 105 Kč stravenky - 25 dnů dovolené + 3 dny Sick Days - Penzijní nebo životní pojištění 660 Kč /... zobrazit nabídku»
Administrátor / KA prodeje
Mladá Boleslav
tento měsíc
Práce v oblasti obchodu? Využití cizích jazyků? Možnost kariérního růstu? ANO! Pozice administrátora / ky prodeje čeká na Vás! Co bude... zobrazit nabídku»
Project leader
Žatec
tento měsíc
Máte rádi zodpovědnou práci, dokážete komunikovat v anglickém jazyce a jste organizační typ? Pak hledáme právě Vás na pozici Project... zobrazit nabídku»
Správce řízené dokumentace
Louny
tento měsíc
Máte rádi zajímavou a pestrou práci? Orientujete se v auditech a administrativní páce Vás baví? Pak hledáme právě Vás na pozici správce... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace