Práce v oboru Administrativa (2128) - strana 42

Administrativa
Product Manager /CRM systém/ Praha 9
Praha
tento měsíc
Zázemí mezinárodní společnosti, zaškolení a rozvoj kariéry s možností dalšího vzdělávání HPP, po jednom roku smlouva dobu neurčitou,... zobrazit nabídku»
☑ administration with english and german ☑
Praha
tento měsíc
If you are interested to learn more about your chances, feel free to apply! If you did not find what you were looking for let us now and we will... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník pro Německo
Plzeň - město
tento měsíc
Umíte výborně německy a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní činnost... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka se znalostí NJ
Plzeň - město
tento měsíc
Co byste řekli administrativě, zpracovávání reklamací a financím? Máte výbornou němčinu a chuť pracovat v zákaznickém servisu? Vaším... zobrazit nabídku»
Asistentka personálního oddělení
Plzeň - jih
tento měsíc
Chcete získat zkušenosti v oblasti personalistiky? Ovládáte na výborné úrovni anglický jazyk? HLEDÁME VÁS! A co budete mít na... zobrazit nabídku»
Koordynator DS. rekrutacji Z JĘZ. polskim, 27000 koron czeskich
Ostrava
tento měsíc
Lubisz pracować z ludźmi, nie boisz się im zaoferować pracy? Jesteś w stanie porozumieć się również w JĘZYKU CZESKIM? Jeśli tak – to... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor/náborář
Ostrava
tento měsíc
Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Orientuješ se na polském trhu a umíš perfektně polsky? Hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s AJ
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost v okolí Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici CUSTOMER SERVICE... zobrazit nabídku»
Recruitment specialista - příležitost pro absolventy
Olomouc
tento měsíc
* atraktivní pracovní příležitost především pro absolventy či uchazeče s krátkou praxí * motivující finanční ohodnocení - fixní... zobrazit nabídku»
HR business partner
Ústecký
tento měsíc
Potřebujete ve svém profesním životě nové impulzy nebo prostě jen cítíte, že je čas na změnu? Máte zkušenosti jako HR Business Partner a... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Praha
tento měsíc
Co Vám můžeme Adecco nabídnout: * Samostatnou a odpovědnou pracovní pozici * Možnost dalšího profesního rozvoje * Zázemí a stabilitu... zobrazit nabídku»
Personalista
Karlovarský, Ústecký
tento měsíc
Máte již zkušenosti v oblasti HR, které by jste rádi uplatnili v silné a stabilní společnosti? Jestliže se chcete aktivně podílet na... zobrazit nabídku»
Personání asistent/ka
Kladno
tento měsíc
- práci plnou výzev - jistota stabilního zaměstnání u prosperující zahraniční firmy - příjemné pracovní prostření a přátelský... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
tento měsíc
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Operátor asistenční centrály
Praha
minulý měsíc
Fixní plat 20.000Kč + variabilní složka 4 000 – 5 000Kč! Bohatý systém benefitů Atraktivní pracoviště - Na Pankráci, Praha –... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky s NJ
Hrádek nad Nisou
minulý měsíc
Zázemí stabilní výrobní společnosti Atraktivní finanční ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky,... zobrazit nabídku»
Montér
celý svět
minulý měsíc
 - cestování po celém světě (EU, Saudská Arábie, Angola, Rusko, USA a další)  - motivující finanční ohodnocení  - stravné, kapesné... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor - 33,Bor Nová Hospoda
CTP Bor Nová Hospoda
minulý měsíc
Nabízíme: 28.000Kč-30.000Kč/měs. zobrazit nabídku»
Recruiter pro výrobní firmy
Olomoucký
minulý měsíc
Jsi typ člověka, který o sobě tvrdí, že se rychle učí a zvládne vstřebat hodně informací a naplánovat si více aktivit tak, aby všechny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace