Práce v oboru Administrativa (1966) - strana 42

Administrativa
Asistentka s NJ
Ústí nad Labem
tento měsíc
- Zázemí rodinné společnosti - Interní zaškolovací plán - Pevnou + pohyblivou složku mzdy   Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
SAP Consultant - Simple finance
Praha
tento měsíc
We can offer you:  Being part of the biggest IT project in the history of the company and chance to contribute to building of our new future ... zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Třebíč
tento měsíc
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Manažer pro projekty s dobrou AJ
Třebíč
tento měsíc
Je projektové řízení v automotive pro Vás právě to, co hledáte? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak... zobrazit nabídku»
Recepční
Praha
tento měsíc
Pracovní náplň Vyřizování telefonických hovorů, emailů, pošty, objednávání kurýrů, apod. Zajištění bezproblémového chodu... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Turnov
tento měsíc
Nabízíme: - práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou - motivující finanční ohodnocení - možnost volné pracovní doby - bonusový... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
tento měsíc
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis v oddělení distribučních služeb!
Plzeň
tento měsíc
práci v přátelském kolektivu s flexibilní pracovní dobou (od 9 do 15:30) vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent junior/senior
Praha
tento měsíc
- zajímavou práci ve stabilní české firmě - osobní vzdělávání a další zaměstnanecké výhody - výrazné slevy na tovar firmy... zobrazit nabídku»
Assistant Technical writer
Praha
tento měsíc
* Dynamic and successful working environment in an international group with flat hierarchy * Attractive training program abroad (Germany, Belgium,... zobrazit nabídku»
Elektrikář / elektrotechnik
okr. Český Krumlov
tento měsíc
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti - Motivační platové ohodnocení dle zkušeností + prémie za kvalitu a docházku - 13. a 14.... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
tento měsíc
* Účtování pokladních dokladů * Vedení bankovních účtů * Příprava platebních příkazů * Evidence a účtování stálých aktiv *... zobrazit nabídku»
Pozice do oblasti administrativy
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti z administrativy? Hledáte možnost pracovat v mezinárodní společnosti a získat další praxi v oblasti administrativy ? Práce... zobrazit nabídku»
HR manažer
Vysočina
tento měsíc
Hledáme zkušeného HR manažera z automotive. Máte praxi na obdobné pozici? Domluvíte se bez problémů anglicky? Chcete mít na starosti celý... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Poličsko
tento měsíc
Chcete pracovat pro strojírenskou společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a mít na starosti samostatný projekt?... zobrazit nabídku»
Customer Care Representative
Moravskoslezský
tento měsíc
Dokážeš se domluvit anglicky a německy? Máš zkušenost s komunikací s klienty nejlépe v oblasti zákaznického servisu? Jsi komunikativní a... zobrazit nabídku»
Junior Logistik - aj+nj
Praha
tento měsíc
Job Description Jste absolvent? Zajímáte se o mezinárodní obchod a logistiku? Chcete pracovat v jedné z největších logistických společností... zobrazit nabídku»
HR specialista
Plzeňský
tento měsíc
Možnost realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti Pozitivní firemní kultura založená na úctě k zaměstnancům a jejich práci Jazykové... zobrazit nabídku»
Asistent/ka managera
Středočeský
tento měsíc
Máte zkušenosti s administrativní podporou managementu? Vaše angličtina je na výborné úrovni a chcete ji i nadále používat na denní bázi?... zobrazit nabídku»
Recepční v mezinárodním prostředí
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáte brigádu na květen? Máte reprezentativní vystupování a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Chcete získat zkušenosti z... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace