Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 42

Administrativa
Asistent/ka nákupu
Praha - východ
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní chemickou společnost zabývající se výrobou a prodejem měkkých a tvrdých pájecích past a jiných... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora oddělení nákupu-143 Kč/hodina
Praha
před 14 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Recepční, HR asistentka
Chomutov
před 14 dny
Co za to? *Velkou příležitost pro nastartování kariéry *Benefity jako například 5 týdnů dovolené *Pružná pracovní doba zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
před 14 dny
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
před 14 dny
- dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele s NJ/AJ – home office
Praha
před 14 dny
Preferujete práci z home office a to až 80% Vaší pracovní doby? Hledáte uplatnění v mezinárodní společnosti, kde můžete na denní bázi... zobrazit nabídku»
Logistik
Tábor
před 14 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Dynamickou, různorodou práci s denním využitím NJ - Odpovídající finanční ohodnocení  -... zobrazit nabídku»
Operátor aktivní linky E.ON v Brně
Brno
před 14 dny
- práci pro společnost E.ON, stabilního zaměstnavatele na trhu - fixní mzdu 15 500 Kč + bonusy na měsíční bázi - při plnění stanovených... zobrazit nabídku»
Jste zkušený obchodník a chcete se dále rozvíjet? Tak hledáme právě vás
Brno
před 14 dny
- Stabilní práci na HPP přímo pro energetickou společnost (nejedná se o agenturní zaměstnání) - Velmi dobré finanční ohodnocení (fixní... zobrazit nabídku»
E.ON - Operátor pasivní linky
Brno
před 14 dny
- kvalitní zaškolení (3 měsíce) - možnost naučit se pracovat v SAPu - jedinečnou možnost zdokonalit se v administrativě v zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
před 14 dny
* Účtování pokladních dokladů * Vedení bankovních účtů * Příprava platebních příkazů * Evidence a účtování stálých aktiv *... zobrazit nabídku»
Personalistka - tachov
Tachov
před 14 dny
* příprava a průběžné vyhodnocování ročního plánu vzdělávání * plánování a organizace školení (jazykové a odborné kurzy,... zobrazit nabídku»
Brigáda PŘI škole - péče o zákazníky | bez prodeje | nástup 2.5
Hradec Králové
před 14 dny
Sháníte brigádu při škole? Hledáme komunikativní lidi na podporu zákaznického centra, servis - pasivní linka. Jaká bude Tvá náplň... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor/náborář
Hradec Králové
před 14 dny
Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Orientuješ se na polském trhu a umíš perfektně polsky? Hledáme... zobrazit nabídku»
Brigáda PŘI škole - helpdesk
Hradec Králové
před 14 dny
Sháníte brigádu při škole? Hledáme komunikativní lidi na podporu zákaznického centra, servis - pasivní linka. Jaká bude Tvá náplň... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník servisního oddělení - Praha
Praha
před 14 dny
* Zázemí stabilní a silné společnosti * Přátelský pracovní kolektiv * Bonusové odměny dle splněných cílů * Vysokou úroveň podnikové... zobrazit nabídku»
Asistentka se znalostí angličtiny - brigáda - Praha
Praha
před 14 dny
* Dlouhodobou spolupráci * 100 Kč/hod * Možnost využít znalost angličtiny * Práci v sympatickém kolektivu a v mezinárodní společnosti zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Mělník
před 14 dny
zajímavá a samostatná pracovní příležitost ve stabilní společnosti možnost rozvoje a dalšího vzdělávání v mzdové agendě bonusy... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
před 14 dny
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Celní deklarant
Rokycany
tento měsíc
-práci na plný úvazek -velice dobré finanční ohodnocení -pracovní smlouvu na dobu neurčitou -výkonnostní prémie -mimořádné prémie... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace