Práce v oboru Administrativa (2144) - strana 43

Administrativa
Manažer směny
Plzeň
tento měsíc
-mobilní telefon a notebook -moderní kancelář -dotované jídlo -ročního bonusu -příspěvek na důchodové pojištění -odborná... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeň
tento měsíc
-Práci v centru Plzně -Zázemí velké mezinárodní společnosti -Roční bonus -Přátelský kolektiv -Pozitivní firemní kulturu založenou... zobrazit nabídku»
Administrátor řízení zásob
Plzeň
tento měsíc
-práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou -vzdělávací a jazykové kurzy zdarma -dotované stravování -roční odměny až... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s NJ
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru Plzně -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu s AJ
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru města Plzeň -roční bonus ve výši jedné mzdy -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -jazykové... zobrazit nabídku»
IT User and Application Support
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru města Plzeň -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -smlouvu na dobu neurčitou -pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Back Office Support - vhodné pro absolventy
Praha
tento měsíc
Job Description Baví Vás různorodá práce? Máte zájem pracovat v menší rodinné společnosti a získat nové zkušenosti v oblasti financí?... zobrazit nabídku»
Asistent/ka závodu
Ostrov u Stříbra
tento měsíc
- práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - firemní akce - intenzivní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního oddělení
Praha
tento měsíc
odměnu odpovídající praxi s bonusy a výkonnostní složkou odborný a profesní růst v rámci obchodu možný kariérní postup dle... zobrazit nabídku»
Kvality inženýr, junior
Pardubicko
tento měsíc
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Senior kvality inženýr
Pardubicko
tento měsíc
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
tento měsíc
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - perfektní start kariéry pro absolventy!
Plzeň
tento měsíc
-roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu -zodpovědnou práci, ale bez každodenního stresu. jde spíše o dlouhodobé výsledky a... zobrazit nabídku»
Start v účetnictví/fakturanti s aktivní AJ
Praha
tento měsíc
Nabídnout ti můžeme zázemí silné a stabilní společnosti, která je na trhu více než 50 let. Nástupní mzdu můžeme prohlásit také za... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce pro pobočku Pardubice
Pardubice
tento měsíc
Co u nás budete dělat? * Poskytovat administrativní služby v rámci společnosti * Poskytovat informace o produktech a službách... zobrazit nabídku»
Recepční v mezinárodním prostředí
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáte brigádu na květen? Máte reprezentativní vystupování a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Chcete získat zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s holandštinou
Praha
tento měsíc
-příležitost k růstu a realizovat se v mezinárodní společnosti -pozitivní firemní kulturu -jazykové kurzy a dalších školení -5... zobrazit nabídku»
Team leader s NJ a AJ
Praha
tento měsíc
Baví Vás vést a motivovat lidi? Komunikace v anglickém i německém jazyce na denní bázi pro Vás není problém? Máte perfektní organizační... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace