Práce v oboru Administrativa (1966) - strana 43

Administrativa
HR manager
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost v oblasti HR na vedoucí pozici? Dokážete komunikovat plynně anglicky, jste silná osobnost a dokážete si obhájit své názory... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zahraniční obchodní společnost v oblasti strojírenství hledá vhodného kandidáta na pozici technická podpora prodeje. Zajímá tě oblast... zobrazit nabídku»
Personalista – oblast vzdělávání
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci, ve které můžete využít své organizační schopnosti? Domluvíte se anglicky nebo německy a firemní vzdělávání je přesně... zobrazit nabídku»
Specialista pro interní vzdělávání
Olomoucký
minulý měsíc
Pohybujete se v HR? Baví Vás oblast vzdělávání zaměstnanců? Pokud je odpověď ano, máme pro Vás nádhernou příležitost. SPECIALISTA PRO... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Mnichovo Hradiště
minulý měsíc
Máte praxi v automobilovém průmyslu a láká Vás vedení vlastního projektu? Máte zkušenosti se svařováním? Domluvíte se anglicky nebo... zobrazit nabídku»
HR advisor, Cracow Poland
Moravskoslezský
minulý měsíc
The company operating in insourcing system is looking for Advisors/ Specialists for Human Resources with Czech language in 3 different departments:... zobrazit nabídku»
Koordinátor změn, vývoj a výroba
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik, nové projekty
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Junior recruitment manager
Praha
minulý měsíc
* Spolupráce na prestižním projektu * Získání zkušeností v oblasti náboru a výběru zaměstnanců * Dlouhodobá spolupráce *... zobrazit nabídku»
Recepční-data entry
Praha
minulý měsíc
* Získání zkušeností v oblasti náborů a výběrů zaměstnanců * Získání znalostí v oblasti pracovního práva a mzdových předpisů *... zobrazit nabídku»
Administrativní specialista pro Německo
Pardubický
minulý měsíc
Co Vás čeká? - velmi dobré pracovní podmínky, moderní prostředí a kanceláře (ne veliký open office) - působení v zahraniční... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Ostrava - Vítkovice
minulý měsíc
práci ve stabilní mezinárodní společnosti prostor pro seberealizaci pružnou pracovní dobu firemní notebook a telefon místo... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Referent / ka Back Office s AJ
Vestec
minulý měsíc
No a kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * čtvrtletní a roční odměny * příspěvek na závodní stravování nebo... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora klientů - oblast hotelnictví
Praha
minulý měsíc
Co můžete očekávat Vy? - prostředí mezinárodní společnosti - skvělé finanční podmínky - nástup ihned - širokou škálu benefitů,... zobrazit nabídku»
Researcher/Recruiter_interní HR
Praha 10 – Strašnice
minulý měsíc
Co Ti nabízíme? motivující finanční ohodnocení 25. 000 - 30. 000 Kč (dle zkušeností) + odměna za každý nástup notebook,... zobrazit nabídku»
Vedoucí montáźních skupin (kancelář- tišnovsko)
Jihomoravský
minulý měsíc
- plánování a koordinace montáží - řízení montážních skupin v rámci celé ČR - komunikace se zákazníkem - kontrola hospodaření -... zobrazit nabídku»
Absolvent, asistent logistiky
Kadaň
minulý měsíc
Hledáme absolventy na pozici: Administrativní podpora oddělení logistiky Dáme Vám možnost zapracovat se ve výrobní společnosti, vyzkoušet... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky
Kadaň
minulý měsíc
Hledáme koordinátora logistiky! Co budete dělat? - Plánovaní a koordinace všech dovozů/vývozů dle požadavků zákazníka - zajištění... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zkušenosti z výrobní společnosti? Láká Tě vidina práce na nových projektech, možnost rozhodovat v zásadních věcech a vést tým... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace