Práce v oboru Administrativa (1984) - strana 43

Administrativa
Asistentka obchodníkům a vedení společnosti
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás komunikace se zákazníky? Hovoříte anglicky nebo italsky a rádi byste svou znalost využívali dennodenně? Hledáte stabilní... zobrazit nabídku»
Týmová asistentka s AJ
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s prací Asistentky ředitele a celého obchodního týmu ideálně ve výrobní společnosti? Jste organizačně zdatní a... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora - strojírenství
Brno
minulý měsíc
Pozice spadá do kategorie administrativních, nejedná se o aktivní obchod. Na starosti budete mít strojírenské CZ/SK zákazníky, kteří Vás... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Česká Lípa
minulý měsíc
Máte zkušenosti s řízením projektů aspoň dva roky? Domluvíte se anglicky a chcete pracovat mimo automobilový průmysl? Pak nám napište! Do... zobrazit nabídku»
HR Specialist
Teplice
minulý měsíc
Hledáme specialistu do našeho HR oddělení, který bude: * zpracovávat mzdovou agendu * spolupracovat na přípravě mzdového modelu *... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
minulý měsíc
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele výroby s AJ
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako asistent/ka ředitele ideálně ve výrobní společnosti? Zároveň jste organizačně zdatní a ke vzniklým problémům se... zobrazit nabídku»
Náborový pracovník - personalista
Olomouc
minulý měsíc
Co Vám nabízíme: zajímavou práci na hlavní pracovní poměr zázemí stabilní firmy dlouhodobě působící na trhu platové... zobrazit nabídku»
Customer service - Client Services
Plzeň
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Administrativa / Zákaznický servis
Plzeň - město
minulý měsíc
Máte chuť, zápal a velké pracovní nasazení? Ovládáte cizí jazyky a chcete mít jistotu, že je opravdu využijete? Potom nám pošlete svůj... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník pro Francii
Plzeň - město
minulý měsíc
Umíte výborně francouzsky a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník pro Německo
Plzeň - město
minulý měsíc
Umíte výborně německy a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní činnost... zobrazit nabídku»
HR generalista
Tachov
minulý měsíc
Chcete se realizovat v oblasti HR a hovoříte anglicky? Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici HR Generalista ! Náplň... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
minulý měsíc
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Team Leader - účetnictví (45.000 - 55.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Účetní Senior (30.000 - 37.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Nákupčí/logistik s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky a obchodu? Mluvíte anglicky? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Recepční
Liberec
minulý měsíc
Pro sportovní areál u Liberce hledáme brigádníky na pozici recepční. - pracovní doba dle dohody (především víkendy), - vhodné i pro... zobrazit nabídku»
Accountant - Praha
Praha
minulý měsíc
Main tasks: Prepares balance sheets, profit and loss statements, and other financial reports. Analyzes trends, costs, revenues, financial... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost v okolí Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici CUSTOMER SERVICE... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace