Práce v oboru Administrativa (1967) - strana 51

Administrativa

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Zlín - Specialista dealingu
Zlínský
včera
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
Specialista pojistných smluv - i 35.000 Kč/měs. - HPP i brigáda
Praha
včera
* Pracovní prostředí na Praze 7. * HPP, DPČ i DPP. * Profesionální zaškolení. * Individuální přístup našich trenérů a supervizorů... zobrazit nabídku»
Marketingový asistent - koordinátor - šance pro absolventy
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost s 20letou tradicí, zabývající se výživou zvířat, rostlin a obchodem s hnojivy,... zobrazit nabídku»
Vedoucí zákaznického oddělení - LU045
Praha
včera
Naším klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (Z38002)
Ostrava
včera
Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce Popis pozice: vyhledávání a uzavírání zakázek týkající se... zobrazit nabídku»
Účetní Brno - nástup ihned
Brno
včera
Perspektivní zaměstnání v menší ryze české společnosti Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou - v případě obou... zobrazit nabídku»
Asistentka regionálního manažera, ref.č. lu-056
Praha
včera
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní (z51407)
Hradec Králové
včera
Náplň práce: - kalkulace, změny a analýzy v standard costech - příprava a analýza Manufacture Variances Reportu - týdenní Sales report.... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního oddělení
Praha
včera
Nabízíme stabilní práci v malém příjemném kolektivu se zázemím nadnárodní společnosti. Pět týdnů dovolené. Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista - jistý základ+odměny - i 120 Kč/hod! Most
Josefa Hory 1215, Most
včera
Co získáš spoluprací s námi? * atraktivní výdělek bez horní hranice se základem 70 Kč/hod ( průměr 100 -120Kč ) * příjemné... zobrazit nabídku»
Jsme zbrusu nové call centrum v Holešovicích - i 40.000 Kč/m
Praha 7, Dělnická 12
včera
* práci na HPP, DPČ i DPP- možnost dlouhodobé spolupráce * fixní mzdu + neomezené provize a nadstandartní bonusy * průměrný výdělek po... zobrazit nabídku»
Asistentka servisního oddělení
Praha
včera
- pracovní doba: Po-Pá 7:30 - 16:00 (8:00 - 16:30) včetně přestávky na oběd 30 min. - dobré platové ohodnocení - odborná školení a... zobrazit nabídku»
Asistent vedoucího výroby [13. 14. plat]
Teplice
včera
- pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti - garantovanou výši 13. a 14. platu (dle Kolektivní smlouvy v min.... zobrazit nabídku»
Pokladní
Praha 5 Stodůlky
včera
- stabilní zaměstnání s možností profesního růstu - zajímavé platové ohodnocení + firemní benefity - důkladné zaškolení - práci v... zobrazit nabídku»
Investiční referent/ka
Praha
včera
Nabízíme: místo výkonu práce v centru Prahy na trase metra B 5 týdnů dovolené pružná pracovní doba možnost ubytování v Praze... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční účetní
Praha 2
včera
Zázemí ve stabilní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Týden dovolené navíc 5 sick days Stravenky Občerstvení... zobrazit nabídku»
Asistentka
Brno
včera
- zázemí stabilní a progresivní společnosti, která je špičkou ve svém oboru - pestrou pracovní náplň - neformální pracovní... zobrazit nabídku»
Controller
Černá Hora, okres Blansko
včera
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti moderní pracoviště v Černé Hoře (okres Blansko) ... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
včera
Rozumíte číslům? Vyznáte se v účetní a daňové problematice? Máte praxi v oboru alespoň 1 rok? Rozumíte problematice: fakturace -... zobrazit nabídku»
Obchodník ve Zlíně!
Zlín
včera
Nabízíme o práci, která změní váš pohled na svět a sebe sama o nadstandardní platové ohodnocení – 30 000 Kč je začátek! o... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace