Práce v oboru Administrativa (2144) - strana 51

Administrativa
Recruiter s AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s vyhledáváním a náborem zaměstnanců? Baví tě pracovat se sociálními sítěmi a LinkedIn Recruiter? Hovoříš... zobrazit nabídku»
Specialista pro nábor
Plzeňský
minulý měsíc
Myslíš si o sobě, že dokážeš lidi zaujmout a nadchnout? Rád/a komunikuješ, jsi aktivní na sociálních sítích a máš zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
minulý měsíc
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s německým jazykem (23.000 - 27.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Písek
minulý měsíc
- Zajímavou, perspektivní pracovní pozici - Zázemí nadnárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Asistent/ka manažera výroby
Hořice
minulý měsíc
Práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora týmu platebního styku
Zlínský
minulý měsíc
Fixní mzdu + variabilní složku mzdy Zajímavé benefity Práci v mladém a dynamickém prostředí Hlavní pracovní poměr v naší... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení Vypořádání obchodů
Zlín
minulý měsíc
Velmi zajímavé finanční ohodnocení Příjemné a reprezentativní prostředí Přátelský kolektiv Možnost osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Ředitel výroby a logistiky
okr. Tábor
minulý měsíc
Pozici v Top Managementu zavedené nadnárodní společnosti  Příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení Dealing
Zlínský
minulý měsíc
Vysoce nadstandardní ohodnocení v regionu. Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity. Hlavní pracovní poměr v naší... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí rodinné firmy Klidné pracovní prostředí Možnost zvýhodněného stravování Pružná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Odborné zaškolení  - Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Junior Workout Specialista
Praha
minulý měsíc
Co nabízíme? · Zázemí stabilní české společnosti působící na finančním trhu · Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním... zobrazit nabídku»
Junior účetní s anglickým jazykem – vhodné i pro absolventy
Praha
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek na HPP - možnost dalšího vzdělávání se (odborné kurzy) - 5 týdnů dovolené - velmi... zobrazit nabídku»
Junior specialista oddělení dealingu –ZLÍN
Praha
minulý měsíc
Nabízíme: · Vysoce nadstandardní ohodnocení v regionu. · Možnost rychlého kariérního postupu · Možnost pracovat pro jedničku na trhu ·... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Pardubice
minulý měsíc
Chcete pracovat pro TOP společnost a podílet se tak na významných projektech, které hýbou automobilovým průmyslem? Napište nám svůj... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka (NÁSTUP ihned)
Praha
minulý měsíc
* Smlouva na HPP * Fix 18 000 Kč + reálné měsíční bonusy až do výše 12 000 Kč (po 3 měsících navyšení fixu na 20.000) * Stravenky ve... zobrazit nabídku»
☑ administration with english and german ☑
Praha
minulý měsíc
If you are interested to learn more about your chances, feel free to apply! If you did not find what you were looking for let us now and we will... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost v okolí Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici CUSTOMER SERVICE... zobrazit nabídku»
HR business partner
Ústecký
minulý měsíc
Potřebujete ve svém profesním životě nové impulzy nebo prostě jen cítíte, že je čas na změnu? Máte zkušenosti jako HR Business Partner a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace