Práce v oboru Administrativa (2144) - strana 51

Administrativa
Zákaznický servis s AJ (nástup ihned)
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti - Příjemný kolektiv a moderní prostředí - Zajímavé finanční ohodnocení - Firemní benefity... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu s AJ
okres Nový Bydžov
minulý měsíc
Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit a denně využívat? Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem? ... zobrazit nabídku»
Executive assistant / office manager
Praha
minulý měsíc
Nabízíme: - přátelské a dynamické prostředí mezinárodní firmy, ve kterém se naučíte nové a oprášíté zapomenuté - moderní pracovní... zobrazit nabídku»
První práce pro absolventa - Administrativa s němčinou
Pardubický
minulý měsíc
Co Vás čeká? - velmi dobré pracovní podmínky, moderní prostředí a kanceláře (ne veliký open space), kantýna na pracovišti - využijete... zobrazit nabídku»
CRM data, reporting & analysis specialist - 35.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
Pozice přináší: - Možnost spolupráce na mezin. projektech - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
minulý měsíc
Pro našeho klienta, český slevový portál, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Obchodní zástupce“. Náplň práce: Aktivní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje Praha 1
PRAHA 1
minulý měsíc
- zajímavé platové podmínky 80,-Kč/hod. + bonusy - bonusový systém - možnost volby jednotlivých směn - příjemné a přátelské... zobrazit nabídku»
Výkonná asistentka - mezinárodní firma
Jihomoravský
minulý měsíc
Ovládáte anglický jazyk a chcete jej aktivně využívat v práci? Baví Vás různorodé úkoly a chcete být užiteční? Pokud se chcete... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní
Litomyšl
minulý měsíc
- zázemí jedničky na trhu - kolektiv s přátelskými vztahy - odpovídající finanční ohodnocení - závodní stravování - jazykové kurzy -... zobrazit nabídku»
Specialista zpracování úvěrů – Zlín
Zlínský
minulý měsíc
Co Vám společnost na oplátku nabídne: * Zajímavou práci na HPP * Velmi dobré finanční ohodnocení Další benefity: systematické odborné... zobrazit nabídku»
Asistentka s NJ
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- Zázemí rodinné společnosti - Interní zaškolovací plán - Pevnou + pohyblivou složku mzdy   Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
SAP Consultant - Simple finance
Praha
minulý měsíc
We can offer you:  Being part of the biggest IT project in the history of the company and chance to contribute to building of our new future ... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
minulý měsíc
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent junior/senior
Praha
minulý měsíc
- zajímavou práci ve stabilní české firmě - osobní vzdělávání a další zaměstnanecké výhody - výrazné slevy na tovar firmy... zobrazit nabídku»
Technical writer
Praha
minulý měsíc
* Dynamic and successful working environment in an international group with flat hierarchy * Attractive training program abroad (Germany, Belgium,... zobrazit nabídku»
Elektrikář / elektrotechnik
okr. Český Krumlov
minulý měsíc
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti - Motivační platové ohodnocení dle zkušeností + prémie za kvalitu a docházku - 13. a 14.... zobrazit nabídku»
HR manažer
Vysočina
minulý měsíc
Hledáme zkušeného HR manažera z automotive. Máte praxi na obdobné pozici? Domluvíte se bez problémů anglicky? Chcete mít na starosti celý... zobrazit nabídku»
Asistent/ka managera
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s administrativní podporou managementu? Vaše angličtina je na výborné úrovni a chcete ji i nadále používat na denní bázi?... zobrazit nabídku»
Recepční v mezinárodním prostředí
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte brigádu na květen? Máte reprezentativní vystupování a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Chcete získat zkušenosti z... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace