Práce v oboru Administrativa (2036) - strana 51

Administrativa
Finanční účetní
Liberec
před 3 měsíci
Zázemí stabilní společnosti Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky…) 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Znojemsko
Znojmo
před 3 měsíci
Chcete pracovat pro strojírenskou společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a učit se nové věci? Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Produktový specialista, technický produkt
Český Krumlov
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s prodejem nebo produktovým managementem technického produktu? Hovoříte plynule německy? Chcete se stát součástí týmu... zobrazit nabídku»
Montér
celý svět
před 3 měsíci
 - cestování po celém světě (EU, Saudská Arábie, Angola, Rusko, USA a další)  - motivující finanční ohodnocení  - stravné, kapesné... zobrazit nabídku»
HR administrátor/mzdová účetní
Liberec
před 3 měsíci
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Atraktivní mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s němčinou
Litomyšl
před 3 měsíci
Pro úspěšnou a perspektivní českou společnost se silnou zahraniční účastí, která působí v oblasti výroby, technologie a oboru návrhu,... zobrazit nabídku»
Referent analytik, i absolventi
Kaplice
před 3 měsíci
Nabízíme šanci pro absolventy ekonomických oborů! Významný zaměstanavatel, výrobní společnost, hledá kandidáty na pozici Referent... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky s NJ
Hrádek nad Nisou
před 3 měsíci
Zázemí stabilní výrobní společnosti Atraktivní finanční ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky,... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor - 33,Bor Nová Hospoda
CTP Bor Nová Hospoda
před 3 měsíci
Nabízíme: 28.000Kč-30.000Kč/měs. zobrazit nabídku»
Náborový pracovník - personalista
Zlín
před 3 měsíci
Co Vám nabízíme: zajímavou práci na hlavní pracovní poměr zázemí stabilní firmy dlouhodobě působící na trhu platové... zobrazit nabídku»
Mobility Fleet Manager - Dutch & Eng (Full or Part time)
Brno
před 3 měsíci
- inventory management - end to end ordering of company mobile devices - creating and tracking of orders - daily use of MS Excel - providing... zobrazit nabídku»
Asistent/ka zakázek s NJ
Český Krumlov
před 4 měsíci
Rozšiřujeme tým specialistů zakázek ve výrobní strojařské společnosti. Vaším úkolem bude: - kontrola převzatých zakázek z... zobrazit nabídku»
Project manager
Jihomoravský
před 4 měsíci
- projektový management - tvorba projektového plánu, dohled nad dodržením termínů, rozpočtu a cílů projektu, reporting - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
HR director - IT
Hradec Králové
před 4 měsíci
Jste profesionál v oblasti lidských zdrojů? Pracoval jste v minulosti v IT společnosti? Jste týmový hráč a zároveň výborný... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy technických VŠ
Královéhradecký
před 4 měsíci
Vystudoval jste technickou školu a přemýšlíte co dál? Chcete možnost pracovat ve společnosti, kde se budete moci dále profilovat a... zobrazit nabídku»
HR business partner
Uherské Hradiště
před 4 měsíci
Baví Vás HR? Chcete pracovat v prostředí mezinárodní společnosti a podílet se na tvorbě HR procesů? Pokud ano, tak právě Vás... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu - stavebnictví
Zlínský
před 4 měsíci
Chcete pracovat na pozici HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - STAVEBNICTVÍ? máme pro Vás příležitost! Vaší náplní práce bude: - řídit tým... zobrazit nabídku»
Projektant - vodohospodářské stavby
Zlínský
před 4 měsíci
Pro stavební společnost ve Zlínském kraji, hledáme uchazeče na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB. Vašim úkolem bude: *... zobrazit nabídku»
Vánoční brigáda Asistent/ka prodeje (Znojmo)
Znojmo
před 5 měsíci
Hledáte brigádu na prosinec 2016? Jste společenský/á a nebojíte se komunikace s lidmi? Zajímáte se o oblast mobilních telefonů a... zobrazit nabídku»
Vánoční brigáda Asistent/ka prodeje - Brno
Brno
před 6 měsíci
Hledáte brigádu na listopad až prosinec 2016? Jste společenský/á a nebojíte se komunikace s lidmi? Zajímáte se o oblast mobilních telefonů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace