Práce v oboru Administrativa (2126) - strana 62

Administrativa

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Kalkulant, České Budějovice
České Budějovice
před 2 dny
Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenosti na stejné nebo podobné pracovní pozici? Dokážete plynně komunikovat v anglickém... zobrazit nabídku»
Recepční / asistentka
Karviná
před 2 dny
Zajištění chodu recepce ve výrobní společnosti a maximální support pro TOP management. Bavilo by Vás to? Umíte dobře anglicky? Ozvěte... zobrazit nabídku»
Specialista operativního nákupu
Ostrava
před 2 dny
Máš zkušenosti v oblasti nákupu a domluvíš se anglicky a německy? Právě nyní hledáme specialisty na pozici "SPECIALISTA OPERATIVNÍHO... zobrazit nabídku»
Podpora pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
před 2 dny
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici PODPORA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Podpora pro účetní oddělení s němčinou
Ostrava
před 2 dny
Zajímá Vás oblast financí a účetnictví a domluvíte se německy? Hledáme absolventy i zkušené na pozici PODPORA PRO ÚČETNÍ ODDĚLENÍ S... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, až 90 000 Kč
Ostrava
před 2 dny
Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky a německy? Právě hledáme člověka na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní, 25 000 Kč
Nový Jičín
před 2 dny
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor změn
Ostrava
před 2 dny
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před 2 dny
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Obchodník - firemní zákazníci
Ostrava
před 2 dny
Jsi výřečný typ a rád komunikuješ se zákazníky? Na pozici OBCHODNÍKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY budeš představovat produkty společnosti... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
před 2 dny
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Nový Jičín
před 2 dny
Domluvíš se anglicky a německy? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve... zobrazit nabídku»
Technická podpora - autoopravárenství
Praha
před 2 dny
Přední společnost působící v oblasti autoopravárenského průmyslu hledá posilu do týmu na pozici: TECHNICKÁ PODPORA Na pozici Vás... zobrazit nabídku»
Stücklisten vervalter | prag | schienenfahrzeuge
Praha 7
před 2 dny
Wollen sie an der Entwicklung der besten Schienenfahrzeuge teilnehmen? Wollen Sie Ihre Karriere mit dem größsten Zughersteller verbinden? Haben Sie... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje (18.000 - 24.000 Kč)
Praha
před 2 dny
Baví Vás móda a hledáte si práci v Praze? Máte zkušenosti s prodejem nebo máte chuť se do něj pustit? Jste komunikativní a přátelští?... zobrazit nabídku»
Office Manager
Jihomoravský
před 2 dny
Společnost podnikající na finančním trhu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Office Manager. * účast na projektech našich klientů z... zobrazit nabídku»
Kundenbetreuung (21.000 - 26.000 Kč)
Vysočina
před 2 dny
Hledáme nového člena našeho back office týmu! Máte zkušenosti s obchodem? ,,Šprechtíte“ a chcete zužitkovat vaši znalost němčiny? My ji... zobrazit nabídku»
Chceš brigádu na léto? Přijď se k nám podívat! i 150 Kč/hod
Praha 7, Dělnická 12
před 2 dny
Hledáš pohodovou a fyzicky nenáročnou brigádu na léto, za kterou se nebudeš stydět, ba naopak se s ní budeš moc pyšnit v životopise? ... zobrazit nabídku»
Chceš brigádu na léto? Přijď se k nám 23.6. podívat! i 150 Kč
Písek
před 2 dny
Hledáš pohodovou a fyzicky nenáročnou brigádu na léto, za kterou se nebudeš stydět, ba naopak se s ní budeš moc pyšnit v životopise? ... zobrazit nabídku»
Trenér/náborový specialista v call centru
Tábor
před 2 dny
TVOJE ROLE - Příprava a realizace jednoduchých produktových školení včetně komunikačních dovedností - Příprava a realizace tréninků,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

Na co mám nárok ve zkušební době?

Tápete v tom, jak má být vlastně zkušební doba dlouhá, co můžete vy a co může váš...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace