Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (808) - strana 16

Bankovnictví a finanční služby
Mzdová účetní
Mělník
před 14 dny
zajímavá a samostatná pracovní příležitost ve stabilní společnosti možnost rozvoje a dalšího vzdělávání v mzdové agendě bonusy... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
před 14 dny
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeň
tento měsíc
-Práci v centru Plzně -Zázemí velké mezinárodní společnosti -Roční bonus -Přátelský kolektiv -Pozitivní firemní kulturu založenou... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s NJ
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru Plzně -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném... zobrazit nabídku»
Účetní mezd s NJ
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti se zpracováním mezd ve výrobní společnosti? Jste z Tachovska a hovoříte anglickým jazykem? Pokud ANO, neváhejte a zašlete... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
tento měsíc
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce pro pobočku Pardubice
Pardubice
tento měsíc
Co u nás budete dělat? * Poskytovat administrativní služby v rámci společnosti * Poskytovat informace o produktech a službách... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zušenosti se zpracováním mezd A chcete zárověň používatv aktivně angličtinu? Nadnárodní společnost ráda doplní svůj tým o... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Plzeň a okolí -
Rokycany, Přeštice, Nýřany
tento měsíc
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ se znalostí navision
Královéhradecký
tento měsíc
Chcete se profesně posunout, pracujete dlouho jako účetní a chcete povýšit? Myslíte si, že máte na to vést oddělení se 4... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s holandštinou
Praha
tento měsíc
-příležitost k růstu a realizovat se v mezinárodní společnosti -pozitivní firemní kulturu -jazykové kurzy a dalších školení -5... zobrazit nabídku»
Vedoucí ekonomického oddělení s AJ
Plzeňský
tento měsíc
Domluvíte se anglicky? Jste týmový hráč, máte praxi s vedením týmu v oblasti financí a chcete získat stabilní zaměstnání v úspěšné... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení financí
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením týmu v oblasti financí a účetnictví? Rádi byste vedli tým lidí v mezinárodní společnosti? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek
Příbor
tento měsíc
Máš ekonomické vzdělání a zkušenosti v oblasti řízení pohledávek? Baví Tě komunikovat se zákazníky a řešit různé záležitosti... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
tento měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Slavkov u Brna
tento měsíc
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»
Účetní junior| NJ | pro absolventy
Liberec
minulý měsíc
Máte základní zkušenosti s účetnictvím? Německy mluvíte skoro stejně dobře jako česky? Pak neváhajte a přihlaste se nám! Na... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ - šance pro absolventy | Humpolecko
Humpolec
minulý měsíc
Má dáti / Dal, v tom máte po škole naprosto jasno? V tom případě se staňte pravou rukou naší zkušené účetní. Znalost podvojného... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace