Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (740) - strana 16

Bankovnictví a finanční služby
Datový specialista (AJ/NJ)
Praha
před 14 dny
Domluvíte se německy i anglicky a máte zkušenosti či zájem o obor financí? Baví Vás práce s Excelem a kontingenční tabulky či... zobrazit nabídku»
Junior účetní s AJ
Jihomoravský
před 14 dny
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit anglicky? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj... zobrazit nabídku»
Reportingový specialista (AJ/NJ)
Praha
před 14 dny
Domluvíte se německy i anglicky a máte zkušenosti či zájem o obor financí? Baví Vás práce s Excelem a kontingenční tabulky či... zobrazit nabídku»
Účetní – mzdy
Olomoucký
před 14 dny
Jste zkušená mzdová účetní, která může rovnou usednout za stůl a levou zadní by zvládla i poučit kolegy ve mzdové problematice? Hledáme... zobrazit nabídku»
Controller
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti jako samostatný controller ve výrobní společnosti? Chcete se stát součástí moderní výrobní firmy, která se neustále... zobrazit nabídku»
Mzdový účetní s AJ
Olomoucký
před 14 dny
Máte praxi v oblasti zpracování mzdové agendy společnosti? Jste pečlivá, zodpovědná a samostatná osobnost? Hledáte práci v renomované... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor s AJ
Středočeský, Vysočina
před 14 dny
Jsou čísla, analýzy a plánování to, co Vás baví? Máte zkušenosti s controllingem ve výrobní společnosti? Domluvíte se plynule anglicky a... zobrazit nabídku»
Specialista kontrolingu s AJ
Středočeský, Vysočina
před 14 dny
Jste absolventem VŠ ekonomického směru? Baví Vás problematika controllingu? Není pro Vás angličtina překážkou? Napište! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ – mzdová agenda
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Máte praxi jako mzdová účetní a domluvíte se anglicky? Výrobní společnost s dobrým jménem na trhu, hledá do svého týmu nového... zobrazit nabídku»
Senior accountant
Pardubický, Olomoucký
před 14 dny
Are you able to effectively handle multiple financial projects simultaneously in a deadline driven environment? This is the time for you, an... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Pardubický, Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením podvojného účetnictví a domluvíte se anglickým jazykem? Hledáme pečlivou posilu do týmu, neváhejte zaslat Váš... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
Pardubický, Olomoucký
před 14 dny
Máte ekonomické vzdělání a hledáte práci jako účetní? Pak reagujte na tuto pracovní nabídku! HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ * Zázemí... zobrazit nabídku»
Účetní s němčinou
Olomoucký, Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením účetnictví a domluvíte se německým jazykem? Hledáme pečlivou posilu do týmu, neváhejte zaslat Váš životopis!... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Controller
Valašsko
minulý měsíc
Pro významnou společnost, sídlící na Vsetínsku, hledáme pracovníka na pozici CONTROLLER Vaší náplní práce bude: - Tvorba finančních... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Vsetínsko
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví získanou z výrobní společnosti? Vyznáte se v mezinárodních účetních standardech? Jste schopni metodicky... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Uherskohradišťsko
minulý měsíc
Vyhlašujeme pátrání po šikovné účetní z kraje Uherskohradišťského! Co Vás u nás čeká: * kompletní vedení podvojného... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Pardubice
minulý měsíc
- zaměstnání ve společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl - odpovídající mzdové ohodnocení - příspěvek... zobrazit nabídku»
Business development manager -financování firem
Brno - město
minulý měsíc
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí * Rozvoj obchodních aktivit se stávajícími klienty * Příprava návrhů na... zobrazit nabídku»
Business analyst - 2 roky v belgii
Vysočina
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu v zahraničí? Pro mezinárodní výrobní skupinu hledáme kandidáta na pozici BUSINESS ANALYST, který se první 2... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace